emlak

Haydar dümen soruları haydar dümene soru sor cevabını al :) posta gazetesi haydar dümen

Sevgili Hocam, köşenizi okumadan duramıyorum. Posta Gazetesi’ni elime aldığımda manşete bile bakmadan sayfanızı açıyorum. Okudukça yerlere yatıyorum. Hocam yazdıklarınız karşısında hayrete düşüyor, kendimi fazla sıradan buluyorum. Kantarın topunu iyice kaçırdım, yazılarınızın Top 10’larını falan hazırlıyorum. Normal mi? Başkasının müşkülüne hem gülüyor, hem de suçluluk duyuyorum. Gelen sorular kadar, hatta bazen daha çok, sizin cevaplarınıza, yorumlarınıza gülüyorum.

Birkaç soru da benim aklıma geldi lütfen bana da yol gösterin: Şişme bir kadına aşık oldum, acaba çıkma teklif etsem mi? Kız arkadaşımı feysbukta pokeledim, hamile kalmış mıdır? Kızlık zarını diktirsek, düğünde oynarken bozulur mu? Hocam, modern zamanlarda seks bu mudur? Mudur?

1. YÜZÜK VAJİNAMDA KALDI

Haydar Hocam yardım edin. 29 yaşında evli kadınım, önceki gün evde tek başıma mastürbasyon yaptım. Sonra fark ettim yüzüğüm parmağımda değil. Akşam sancı başladı. Eşim ilişki istiyor, ben kaçıyorum. Şimdi ne yapacağım?

CEVAP: Sevgili okurum. kesinlikle vajinada kaldı. Ilık su ile çıkar. Gerekirse sıcak su dolu leğenin içine otur. İçine vazelin sık, biraz ıkın, zıpla, o kendiliğinden düşer. (17 Aralık)

2. PREZERVATİF YERİNE ÇORAP KULLANDIK

Sevgilimle cinsel ilişkiye girdik ama o anda prezervatif bulamayınca çorap kullandık. Yine de hamile kalır mı?

CEVAP: Ne biçim şey bu? Yaşadıklarınız gerçekten tehlikeli ve psikolojik açıdan yıpratıcı. Çoraplarını her gün yıkıyor musun, bari oradan teselli bulayım. Sorduğun soruya ben değil yukarıdaki karışır. Çünkü çorabın gözenekleri fazla. Nasıl bir çoraptı? Yün çorap mı, naylon mu, pamuklu mu?

3. EŞİM KENDİNİNKİNE BENZER BİR ALET GETİRDİ

40 yaşında kadınım. Eşim 15 yıldır Almanya’da çalışıyor ayda-yılda bir görüşüyoruz. Geçen yıl ona dert yanınca, Almanya’dan bana kendininkine benzer bir alet getirdi. Eskiden hareket ediyordu, şimdi etmiyor. Eşime soramıyorum, bunu nasıl tamir ettirebilirim?

CEVAP: Değerli okuyucum bu vibratör konusuna ben sıcak bakıyorum. Kimseye bir zararı olmayan bu tatmin yoluna evet diyorum. Gelelim çalışmamasına. Önce pilini değiştir. Yine çalışmıyorsa miadı dolmuştur. Ola ki Çin malıysa! Eşine yaz, yenisini yollasın.

4. SÜPÜRGENİN SAPI ZARIMI BOZMUŞ MUDUR?

23 yaşında genç kızım. Akşam eve gelirken otobüse bindim. Yer olmadığı için ayaktaydım. Birinin elinde saplı süpürge vardı. Otobüs sallanınca sapı sert bir şekilde cinsel organıma denk geldi. İç çamaşırımda kan vardı. Acaba kızlığım bozulmuş mudur?

CEVAP: Sevgili yavrum, senin süpürge sapını literatürüme ekledim. Süpürge sapıyla olanını ilk defa görüyorum. Korkma, kızlık zarın duruyor. O kanama başka nedendendir.

5. VAJİNAMA RAKI YERLEŞTİRECEKLER

8 yıllık evliyim, çocuğumuz olmuyor. Gitmediğimiz doktor kalmadı, en sonunda bir yaşlı teyze bulduk. 150 çifti çocuk sahibi yapmış. Özel bir iksirle vajinama rakı koyacakmış. 300 lira alıyor. Ne dersiniz?

CEVAP: Yanar, yavrum yanar. Rakıda yüzde 45 alkol var. Sevgili okurum onun aklı var da sizinkisi nerede? Sen kadına şart koş: Sana yok yakmaz derse, önce sende deneyelim, eğer yakmazsa ben sana 500 vereyim de.

6. AYAĞINA BOŞALDIM HAMİLE KALIR MI?

15 yaşında gencim, kız arkadaşımın ayağına boşaldım. İç çamaşırını çekerken spermler bulaştı. İkimiz de çok korkuyoruz, sizce kız arkadaşım hamile kalmış olabilir mi?

CEVAP: Değerli okurum, kızın ayağında ne işin vardı? Her yer bitti de bula bula ayağını mı buldun? Ayak fetişisti misin, yoksa tepişiyor muydunuz? Bakalım daha neler duyacağız. Kızım şimdi sözüm sana: Madem ayağına boşaldı git yıka, sonra giysene kıyafetlerini.

7. ELLERİM MASTÜRBASYONDAN MORARIYOR

Hocam, ben günde 4-5 kez mastürbasyon yapıyorum. Sonrasında ellerimin derisi kupkuru oluyor, morarıyor. Acaba mastürbasyonla mı ilgili?

CEVAP: Yavrum morarmaz mı? Sen böyle gidersen yaşlandığında derin saydamlaşır. Sen söz dinle, elinin de, damarının da ruhunun da rengini bozma. Morartma, mastürbasyonu haftada ikiye indiriver.

8. EVLİLİK YILDÖNÜMÜM İÇİN ZARIMI DİKTİRMEK İSTİYORUM

28 yaşındayım, evliyim. Geçen yıl evlilik yıldönünümüzde kızlık zarımı diktirmiştim. Eşimin çok hoşuna gitmişti. Bu yıl yine istiyor. Bunun bir zararı var mı? En fazla kaç kez yaptırabiliriz?

CEVAP: Sevgili okurum, sen ittir ittir, sonra git diktir. İttir ittir git diktir. O diktirdiğin yer ince bir zar. Kocana ne oluyor? Sen tecrübe tahtası mısın? İleride şımarır vajinayı da darattıralım derse ne yapacaksın?

9. ALTI BARDAK BALLI SÜT İÇİYORUM

Hocam turizm bölgesinde tezgahtarım. Günde 6 bardak ballı süt içiyorum. Güzel müşteri gördüğüm zaman kendimi tuvalete zor atıyorum. Ama kadınlarla ilişkiye giremiyorum. Ne olur bana yardımcı olun

CEVAP: Değerli okurum afiyet olsun be! Delik bi su kabına benzedin, yukarıdan giriyor, aşağıdan çıkıyor. Olan Türkiye’nin ekonomisine oluyor. Tüketiyorsun, üretemiyorsun. Ben ne yapayım be oğlum. Allah herkese akıl fikir versin. Elimizden bir şey gelmiyor.

10. İKİ KEZ KAN GELMEMİŞTİ

22 yaşında bir kızım. Erkek arkadaşımla daha önce iki kez ilişkiye girmeme rağmen üçüncü sefer benden bir miktar kan geldi. Bu fiziksel bir sorun mu?

CEVAP: Gitti yavrum gitti, galiba gitti. Kızlık zarın sana veda etti. Cinsel birleşmenin yolu açıldığından sağlık açısından yararlı bir durum. Ama doğayla, toplumun değerleri bazen ters düşüyor. Evlenmeyecekseniz biraz daha dikkat ve önlem!

YILIN EN İNANILMAZ 5 SORUSU

5. Bir arkadaşım fazla mastürbasyonun sağırlığa neden olduğunu söyledi. Haftada 4 yapıyorum, hocam sizce sağır olur muyum?

4. Kendimi tutamayıp sevgilimin yüzüne boşaldım. Kulağına sperm kaçtı. İki gündür duyamıyor, kulak zarı yırtılmış olabilir mi?

3. Cinsel organı limon suyuyla yıkamanın faydalı olduğunu duydum. Daha gergin ve pürüzsüz yapıyormuş. Doğru mu, bir aydınlatın

2. Bizim köyde prezervatif satılmıyor. Oğlanın sünnet düğününden kalan balonları kullanıyoruz. Acaba bir zararı olur mu?

1. Erkek arkadaşımla yeni tanıştık. Bana bir hap verdi ve hamile kalmazsın dedi. Adet görmüyorum. Hamile olma riskim var mı?

NE DERTLER, NE SIKINTILAR VAR

18 yaşında genç kızım, mastürbasyon yapınca sesim kısılıyor.

İlişkiye girmediğim zaman nereye dokunsam elektrik çarpıyor.

Penisim giderek küçülüyor ve inceliyor.

Şu anda 22 santim, cinsel organım gün geçtikçe uzuyor.

Sevgilim bakire, birlikte olacağız ama beni kan tutuyor.

İddia oynuyorum, kazandığım günlerde performansım düşüyor.

Sevgilimle ayakta alıştık. Yatınca tatmin olamıyoruz.

23 yıllık evliyim, her boşalmamda sol gözüme ağrı giriyor.

Her boşalacağım sırada kahkaha atıyorum, bir açıklaması var mı.

Otobüs sarsıldıkça ereksiyon oluyorum. Yolculuklar ıstıraba dönüştü.

Kaynak: Savaş ÖZBEY – HÜRRİYET

YORUM KÖŞESİ

115 YORUM YORUM YAPILDI "Haydar dümen soruları haydar dümene soru sor cevabını al :) posta gazetesi haydar dümen"

 1. esra dedi ki 20 Temmuz 11 13:59 

  bana yardım edın.

 2. çağresiz dedi ki 02 Ağustos 11 14:03 

  ********************************************

  Editörten Uyarı: Bu sitede sadece bu içerğin haberi bulunmaktadır.. Konunuz bizim dışımızda.. Bir doktora görünmenizi tavsiye ederiz..

 3. blac or white dedi ki 07 Ağustos 11 12:12 

  s.a hocam ben haziran ın 25 ninde virikosel ameliyatı oldum mastürbasyon yapmamada bi sakınca yok demi?

 4. nko dedi ki 04 Eylül 11 20:17 

  hocam ben hergün mastürbasyon yapıyorum 17 yaşındayım zararıvarmı

 5. sözer dedi ki 28 Şubat 12 16:24 

  ****** *******

  Adminden Uyarı: Sözer yazdığın yazılar kayıt altına alındı ve savcılığa verilecektir.. Bigine….. İp adresinden gerekli kişiler kim olduğunu kısa sürede bulacaktır.. O mesajın ciddi bir sorun bir vatandaşlıl görevi olarak hakkında suç duyurusunda bulunacağım.

  Teknolojiweb.Net Ekibi

 6. sevgi dedi ki 20 Şubat 13 10:44 

 7. serdar dedi ki 05 Ekim 13 13:37 

  slm hocam 26 yaşındayım küçük yaştan beri kadınlara düşkünlüğüm bitmedii evlendim bu kezde eşimden nerfer etmeye başladımm gözüm hep başka kadınlarda hele olgun kadın görünce kendime hakim olamıyorum piskolojim bozuldu bana yardımcı olurmusunuz şimdiden tşk ederimmm

 8. ... dedi ki 05 Ekim 13 13:44 

  hocam mastur basyon yapıyorum genelde ama bunu bir sakıncası varmıı ben sanki penisim de küçülme görüyorummm normalmidir

 9. Özkan dedi ki 06 Ekim 13 17:05 

  15 yaşındayım haftada en fazla 3 kere mastürbasyon yapıyorum bakirim okulda kızlar yanıma oturuyor ben kaçıyorum sizce ne yapmalıyım

 10. admin dedi ki 10 Ekim 13 10:37 

  Biraz azalt bu sayıyı ilerde zarar görürsün bizden söylemesi ! :)

 11. admin dedi ki 10 Ekim 13 10:39 

  sayıyı azalt bence ilerde zarar görürsün:)

 12. Coo dedi ki 18 Ekim 13 13:29 

  hocam ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla sevişiyorum. en son 2 hafta önce ol. adetim tam gününde geldi yoğun olurdu normalde ama yoğun değil hamile miyim

 13. seda dedi ki 18 Ekim 13 20:34 

  hocam merhaba benim eşimle ilişkiye girdiğimiz zaman vajinamdaki o küçük iki delik varya onunla oynuyor aşırı derecede huylanıyorum ayak gıdıklanmasından daha beter hem yapıyor hem oynuyor o şeyle çok huylanıyorum yastıkları ısırıyorum bide yaparken çok sert vuruyor acaba yumurtalıklarım hasar görürmü şimdiden teşekkürler

 14. burak dedi ki 19 Ekim 13 23:27 

  Merhaba ben 23 yasındayım sevgilimle 2 yıllık karı koca gibi bir düzenli beraberligimiz vardı ama son 2 aydır benimle birlikte olmak istemiyor öpüsmüyor bile sizce neden ?

 15. nazlı dedi ki 19 Ekim 13 23:34 

  Merhaba ben 17 yasında bir kızm sevgilimle cogu kez birlikte olduk sadece 2 kez icime bosaldı ama hamile kalmadım sizce cocugum olmucak mı ?

 16. burak dedi ki 19 Ekim 13 23:39 

  Merhaba ben 23 yasndayım sevgilimle 2 yıllık bir karı koca gibi hayatımız var önceden kendisi iliskiye girmek isterdi ama son 2aydır iliskiye girmek istemedigini söylüyor ve öpüsmekten bile kacıyor bu durum cok zoruma gidiyor sizce sevgilim neden böyle davranıyor cogukez nedenini sordum sadece istemedigini söylyor yardım edin ?

 17. sevda dedi ki 20 Ekim 13 16:48 

  Sewgilimle arkadan.beraber oldum adetim gecikti hamile ol.a riski varmi

 18. arda dedi ki 21 Ekim 13 16:37 

  benim sol testisimmin yanı yada alt tarafı şişti sıvı veya kan toplamış olabilir kısırmıyım tedevi için amelliyat olunurmu

 19. hilmi dedi ki 22 Ekim 13 16:22 

  hocam benim penisin üst tarafında kıl çıkıyor napmalıyım

 20. hakan yılmaz dedi ki 23 Ekim 13 10:16 

  hocam mrb benm sorunum buyuk karımla süreklii ilişkiye girmek istıyom karım istemiyor o kadar azıyomki eşimin başka erkekle sevişmesini istiyom ama eşim onada karşı ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

 21. Öykü dedi ki 23 Ekim 13 11:43 

  merhaba benim sevgilim penisinin bi kısmını vajınama soktu ilişki bittikten sonra bi miktar kan geldi kızlığım bozulmuşmudur ?

 22. burak dedi ki 23 Ekim 13 15:11 

  Hocam ben 21 yaşında bir erkeğim ben bayanları sex makinesi olarak görüyorum özellikle bende bir liseli fantezisi var yaşima göre biraz daha genç gösteriyorum kızlarla güzel gidiyoruz derken yaşımı öğrenince olmaz ayağına yatıyorlar ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olun…

 23. isa can dedi ki 23 Ekim 13 20:05 

  slm hocam benim sol yumurtalıgım amaliyatla alındı cocuk shibi olabılırmıyım acaba sorun olurmu lütfen cevap verirseniz sevinirim

 24. Bayram dedi ki 25 Ekim 13 15:27 

  Mrb hocm ben 22 yasinda bir erkegm ben bi kiz arkadasimla iliskiye girdim ama kizin icine bosaldim acaba bi sakincasi varmi

 25. selinn dedi ki 25 Ekim 13 19:24 

  20 yasinda bi kizim Erkek arkadasimla iliskiye girmeden sevisiyoruz bu gun sevistigimizde bosalmasi biraz uzun surdu bu yuzden cok zorladi ama iceri girmeden elledi sevisme bittikten sonra tuvalete gittim idrarimi yaptiktan sonra peceteyle sildim sari kahverengi kirmizi tarzi cok az bisey sivi geldi kizligim bozulmusmudur? Adet halim dun gecmisti acaba sevisince o mu bitti cevaplarsaniz sevinirim tesekkurler

 26. berkant sari dedi ki 26 Ekim 13 16:19 

  Merhaba haydar bey sevgilimle bir kac defa oliskiye girdik son iliskiye girdikten sonra sevgilimin adet kanamasi gecikti gelmedi hamile kalma riksi ne kadar cevaninizi dort gozle bekliyorum lutfen aydinlatin bizi sevgilim bunalima girmek uzere

 27. kadir dedi ki 27 Ekim 13 12:41 

  yaşım 15 sperm 20 santim normal mi ?

 28. şener dedi ki 27 Ekim 13 18:54 

  Hocam 15 yaşimdayim penisim çok küçük sizce normal mi hocam

 29. ebru dedi ki 28 Ekim 13 01:28 

  sevgilimle ilişkiye girdim kızlık zarım bozuldu bi 15 20 gün sonra gene girdik ve vajinamdan koyu bi kan geldi ben başta adet sandım bi peçeteyi dolduracak kadar aktı bide küçük topurcuk bi parça geldi ama durdu sonra neydi anlamadım adet olduqunu düşünmüyorum sizce ne olabilir endişelenmeye başladım

 30. emre inan dedi ki 28 Ekim 13 11:50 

  hocam ben 25 yaşında bir erkeğim kız arkadaşımla aynı yerde çalışıyoruz otelde her gün ilişkiye giriyoruz 4 ay oldu sevgilimin içine boşalmıyorum ama genede tehlikesi var mı hamile kalır mı çok korkuyorum

 31. kral dedi ki 28 Ekim 13 13:04 

  tek yumurta sahibiyim küçükken geçirdiğim hasatalıktan dolayı aldırırdı ewlenince çocuğum olur mu

 32. sevilay dedi ki 29 Ekim 13 09:24 

  gerçekten bilgili olanlar yorumlarsa sevinirim. 12 13 yaşındayken merak ettiğim için tampon kullanmıştım. ve sonradan pişman oldum kan gelip gelmediğide tam belli değildi. acaba zarda bi hasar olmuş olablrmi

 33. utangaç dedi ki 29 Ekim 13 13:55 

  ben 15 yaşındayım hiç masturbasyon yapmadım ama 16 ilişkim oldu artık canım sex istemiyo acaba kısırmıyım artık meni gelmiyor

 34. korkusuz dedi ki 29 Ekim 13 15:57 

  ben nişanlıyım nişanlımla 1 hafta önce beraber olduk ama bana söz vermişti içine boşalmıycam diya ama dayanamayıp 5 6 damla boşaldı ve sonra ben hemen cıkarttım ama bununla bile hamile kala bilme riskim varm..

 35. Mert Kaynar dedi ki 02 Kasım 13 12:53 

  14 Yaşındayım. Penisim kalktığında 3-4 cm oluyor. Arkadaşlarımla cinsel şeyler konuştuğumda onların penisi kalktığında 15 cm oluyor diyorlar. Benim penisim yaşıma göre uygun mu, yoksa küçük mü? Ben büyüdükçe penisim de büyür mü?

 36. dolphin dedi ki 02 Kasım 13 14:02 

  hocam ben 39 yaşındayım.evliyim bundan 7-8 ay önce cinsel ilşkiden sonra penisimin sünnet derisinin sol tarafı şişti. masturbasyon yaparken daha kötü şişiyor.kötü görüntü ve beni rahatsız ediyor. ne yapabilirim. teşekkür ederim.

 37. dolphin dedi ki 02 Kasım 13 14:59 

  hocam merhaba evliyim. cinsel ilşkiden sonra penisim sol taraf sünnet derisi şişti ve öyle kaldı normale dönmüyor. ne olabilir. ne yapabilirim. tşk ederim.

 38. Selin AKSEL dedi ki 03 Kasım 13 17:25 

  20 yaşındayım nişanlım 21 yaşında adet dönemim bittikten sonra ilişkiye girmek için zorladı ve kan geldi kızlık bozulmuşmudur yoksa adetten kalan kanmı

 39. ERHAN dedi ki 03 Kasım 13 22:19 

  hocam 2 yılık evliyim iliski sırasında bosalamıyorum sonradan mastupasyon yapıyorum oyle bosalıyorum ama iki damla tek geliyor hastaneye gitim doktor tenisin de damar genisligi var bide tenisin kucuk boylelikle cocuk sahibi olamasın dedi tup bebek onerdi tup bebek dısında baska bir care yokmu

 40. mutlu dedi ki 06 Kasım 13 19:55 

  ben 16 yasındayım penisim gitikce icne giriyor ne yapmam lazım ve kücülüyor bazen hıssetmiyorum

 41. ahmet dedi ki 07 Kasım 13 01:59 

  sevişşşş

 42. hatice dedi ki 07 Kasım 13 22:29 

  ben 24yaşında iki cocuk annesiyim eşim erken boşalıyor o yuzden iliş kiye girmek bile isdemiyorum ama ikincisinde gecgeliyor ama ikincisinde ilk heycanı yaşamadıhı için benisdemiyorum bunun icin neyapmalıyız hocam

 43. yiğit dedi ki 08 Kasım 13 12:31 

  hocam 19 yaşındayım penisim çok küçük ne yapmam gerekli yardımcı olsanız sevinirim

 44. celal dedi ki 08 Kasım 13 20:24 

  22 yasındayım penisim 13 santim acaba ilerde sorun yasama olasılı varmıdır ve erken bosalıyorm 3dk da ne yapmam gerekiyo

 45. birisi dedi ki 10 Kasım 13 18:03 

  sevgilim 16 yaşında ve sorduğumda hiç cinsel konuda isteklenmemiş sadece erkekler hakkında yakışıklı dedim onun haricinde ilerisini hiç düşünmedim dedi bide benim öptüğünde vücudun bir garip oldu dedi 16 yaşındaki kızlar bu zamanda yapmadığı şey yok fakat hiç öle bi istek olmadı dior acaba nasıl bişey olduğunu bilmediğinden mi yoksa yalan mı sölüyor ayrıca ilk erkek arkadaşı benim

 46. Ahmet dedi ki 11 Kasım 13 20:47 

  Ben 16 yaşında erkeğim benden 4 yaş küçük kızla beraber oldum kıza ne olur?

 47. Mustafa dedi ki 11 Kasım 13 20:49 

  Ben 16 yaşında erkeğim benden 4 yaş küçük kızla beraber olursam yada sevişirsem sıkıntı olurmu hocam

 48. gizem dedi ki 13 Kasım 13 09:56 

  mastürbasyon yapıyorum sürekli boşalıyorum acaba kızlık zarım bozulmuşmudur 17 yaşındayım

 49. seyfettin kartal dedi ki 13 Kasım 13 12:58 

  hocam 14 yasındayım penisim kasıktan ölcersek 14 santim 2 günde bir masturbasyon yapıyorum sizce ne yapmam lazım

 50. gizem dedi ki 13 Kasım 13 21:41 

  Slm hocam ben antalyadan gizem sevgilim 15 gun once elime biraz bosaldi ama hemen mendille sildim aradan bi iki saat gecti elimi vajinama soktum hamile kalma riskim var mi

 51. gizem dedi ki 13 Kasım 13 21:44 

  Ve ben tekrar gizem birdw adetim 1 hafta kadar gecikti

 52. cımbır dedi ki 15 Kasım 13 14:17 

  Hocam ben 15 yaındayı spermim gelmiyo penisim
  küçük ne yapayım

 53. coşkun özgenç dedi ki 16 Kasım 13 10:33 

  Cok çekmek zayıflatrmı

 54. coşkun özgenç dedi ki 16 Kasım 13 10:34 

  Cok çekmek zaflatrmı

 55. mesut dedi ki 16 Kasım 13 11:05 

  hocam benim penisim inikken 2 yada 3 santim oluyo içine kaçıyo bıraz bastırdımda 2 3 santin çıkıyo dısarı ne yapmam gerekir

 56. ali dedi ki 16 Kasım 13 13:37 

  Ben 12 yaşındayım erkeğim 2-3 güne bir masturbasyon yapıyorum. Bunun bir zararı olur mu neden kaç güne bir yapmalıyım

 57. ali dedi ki 16 Kasım 13 13:39 

  Ben 12 yaşındayı 2-3 güne bir masturbasyon yapıyorum erkeğim bunun bir zararı olur mu. kaç güne bir yapmalıyım

 58. bayıltan dedi ki 17 Kasım 13 14:31 

  hocam bundan 3 günce sevgilimle ilişkiye girmeye karar verdik ve sevgilim penisimi görünce bayıldı bu benim karşıma devamlımı çıkaca bana yardımcı olun

 59. Nihat dedi ki 18 Kasım 13 17:39 

  selam ben zonguldaktan 43 yasında nıhat karagoz ben seker hastasıyım esımle bırlıkte olamıorum penısım kalkmıyor eşim benden sogumak uzere sızce ne yapmalıyım ?

 60. Seda dedi ki 19 Kasım 13 00:58 

  Erkek arkadaşımla birşeyler yaşadık üzerimizde kıyafet vardı ama çok zorladı iç çamaşırımdada sıvıyla karışık kahverengi kan vardı sizce birsey olmuşmudur erkek arkadasım olmaz dedi ama çok korkuyorum

 61. Seda dedi ki 19 Kasım 13 02:02 

  Erkek arkadaşımla birşeyler yaşadık üzerimizde kıyafet vardı ama çok zorladı iç çamaşırımdada sıvıyla karışık kahverengi kan vardı sizce birsey olmuşmudur

 62. samet dedi ki 29 Aralık 13 19:33 

  hocam ben 20 yaşında erkegim kız arkadasım birlikte olmak istiyor ama ben cok erken boşaldığım icin uzak duruyorum ilişkiye girdikten sonra ceker gider diye uzak duruyorum lutfen bana yardım edin

 63. önder dedi ki 01 Ocak 14 18:50 

  arkadaşlarla meyhaneye gittik ordaki kadınlardan biriyle öpüştüm başka bir ilişki yaşamadım acaba eids bulaşmışmıdır?

 64. alatin dedi ki 03 Ocak 14 10:03 

  hocam ben 17 yaşında yım ve her matsübüsyon yaptığımda hep erkeklerlen ilişkiye girmek istediyimi fark ediyom kızlardan hiç zevk alamıyom gibi ama ben bu durumdan rahatsız oluyom ne olur bana yardım edin hocam bu durumda ne yapmalıyım :?

 65. alatin dedi ki 03 Ocak 14 10:05 

  hocam ben 17 yaşındayım ve her matsübüsyon yaptığımda hep erkekler aklıma geliyor erkeklerlen ilişkiye girdiyimde sanki daha zevk alacak gibiyim kızlardan zevk alamıyom ne olur bana yardım edin hocam bu durumda ne yapmalıyım ?

 66. gsli dedi ki 17 Ocak 14 01:10 

  Hocam öncelikle yorumlarınız için teşkkürler sorum şu ben 13 yaşımdayken istemsiz bi ilişkiye girdim fakat kanama olmadı ve sonrasında bu ilişki devam etti şuan
  15 yaşındayım acaba ilk regl olunduğunda regl kanamasıyla aynı
  anda kızlık zarı bozulur mu ? cevabınız için teşekkürler

 67. almira dedi ki 17 Ocak 14 21:07 

  Ben 18 yasinda bi kizim erkek arkadasimla beraber oldum ilk seferde kan geldi biraktik yapmadik 2.kez gene girdik gene kan geldi gecenlerde elimle mastürmasyon yapim derken gene kan geldi bu kan neden durmuyo ciddi bi durummu var

 68. memet dedi ki 20 Ocak 14 03:37 

  Hocam bayanin memek uclari cikmis cocuk emzirme boyu kadar bu bayan hamile kalmismidir dugum yapmismidir.aklima takildi arkadas konusurken bu aklima takildi bayanlarin memekleri ucu cikmissa hamile kalmis diyo ama bayanda diyo ki alakasi yok diyo

 69. esra dedi ki 28 Ocak 14 19:04 

  hocam dün akşam erkek arkadasmla berabr olduk 20 yasnda bi genç kızım vajnamın üstüne boşaldı sizce hamile kalmışmıyımdır? napmalıym

 70. kader dedi ki 07 Şubat 14 09:26 

  Hocam 4u rektal 5 i vajinal olmak üzere 9 adet lama alinan numunelerde hazirlanan yaymalarin mikroskobik incelemelerinde sperm hücresi görülmedi bu numulerden yapilan DNA incelemesi sunucu erkek şahsa ait DNA sonucu tespit edilemediği x1 anal ve vajinal suruntu örneklerinde sperm hücresi ve meni içermediği x 1 kodlu anal ve vajinal suruntu örneklerinden birbiri ile ayni ve kadin cinsiyetli DNA profili elde edildi ne demek hocam

 71. busra dedi ki 11 Şubat 14 20:06 

  Merhaba hocam ben 5 sene once kusla iliskiye girdm kusu sadece organima surdum organimin ortasi hala siyah evlendigimde sorun olurmu korkuyrm cocugum olurmu kizligim bozulmadi kan gelmedi.

 72. ayşe dedi ki 13 Şubat 14 12:47 

  Hocam ben vajinama 1-2 cm parmağımı soktum kızlığım bozulur mu

 73. ne olur yardım hocam dedi ki 30 Nisan 14 07:48 

  hocam kız arkadasimla anal ilişkiye girdik îlişki sırasında bosaldım biraz menı akıntısı vajinasına geldı 2 gün sonra midem bulanıyor dedi . Cok korkuyorum hocam hamile kalmış mıdır bu kadar erken mı başlar bulantı:(

 74. esra celik dedi ki 10 Mayıs 14 16:51 

  hocam kocam çok istekli hergün 10 kere ilişkiye griyoruz ne yapabilirim :(

 75. cimi dedi ki 11 Mayıs 14 10:05 

  hocam benim yakın bi arkadaşım kız istemeye gitti. akşam geldikden sonra erkeklikten düştü.
  doktora gitti bişey yok dedi.
  ama 1 ay dır faliyet yok yardımcı olurmusunuz. tedavi edilebilirmi. siz bu konuda tıbbi destek verebilirmisiniz.

 76. rüya dedi ki 12 Mayıs 14 10:24 

  ..

 77. melike dedi ki 12 Mayıs 14 18:57 

  ben 19 yaşındayım sevgilimle ilişkiye girmedik ama kıyafetlermizleydik.sevgilim vajinama boşalmadı ama hastalıgımda gecikti acaba ne için geçikmş olabilir sevgilim hamile olduğumu düşünüyor.

 78. nevra dedi ki 13 Mayıs 14 10:54 

  1 yıllık evliyim eşim beni tatmin etmiyor.bana göre Eşim yeterli şekilde sertlesmiyo. Yumusak oluyo sanki.
  Benim mi çok geniş???? Anlamadım ki… çocuk istiyoruz stresten olmuyo. Doktora gittim sorun yok.tatminsizlik
  Evliliğimizin ilerleyen zamanları için korkutuyor beni. Yardım lütfen!!!

 79. Latif dedi ki 16 Mayıs 14 21:09 

  Hocam benim kız arkadaşım artık benimle birlikte olmuyor eskiyormuş eskirmi beraber oldukça

 80. cafer dedi ki 17 Mayıs 14 13:10 

  Mrb hocam ben izmir’den cafer yorgun oldugum zamanlar erken bosaliyorum calistigim isde cok yorucu ikimizde bu konudan dolayı çok rahatsîz oluyoruz lutfen yardim edin.

 81. nazlı dedi ki 17 Mayıs 14 16:47 

  hocam 20 yasındayım sevgılımle gıysılerle iliskiye girmeye calısıyoruz hıc ustume bosalmadı her zaman cekıldı real olmadım goguslerım sıs hamıle olabılırmıyım yada real donemım yaklastıgı ıcın mı goguslerım sıs lutfen yardım edın

 82. emine dedi ki 17 Mayıs 14 22:38 

  bosalırken kızlık bozulurmu yanı bosalmak kızlıgı bozarmı ?

 83. nazar dedi ki 20 Mayıs 14 19:26 

  Hocam benim tabanca cok çabuk mermileri boşaltiyor silah hep seride bir dakika surmeden boşaliyor yardim edermisiniz..?

 84. cigdem dedi ki 07 Haziran 14 07:42 

  İliskiye gitmekten korkuyorum ne yapmaliyim

 85. hakan dedi ki 20 Haziran 14 23:07 

  Hocam sevdiğim kız var evli ve bende bu kızla birleşmek istiyorum hep onu hayal edrek masturbasyon yapıyorum ne yapmaliyim.benle ilişkiye girermi

 86. ugur dedi ki 21 Haziran 14 12:41 

  ben 18 yaşında erkegim. 46 yaşındaki evli kadınla ilişkiye girdim. korunmadık. içine boşaldım. 2 gün sonra çok kan gelmiş. ve bulantı başlamış. hamile mi ?

 87. eda solmaz dedi ki 21 Haziran 14 13:36 

  ben iki aydan beri nişanlıyım korkudan sekse giremiyoruz acır diye acaba nasıl acır

 88. akın malkoç dedi ki 22 Haziran 14 10:18 

  ben 3 aydır nişanlıyım eşimle bir ay sonra evlencez cinsel ilişkiye girmek istiyoruz ama bir türlü giremiyoruz çok korkuyoruz acır diye
  ne tür bir acıma yaşarız söyler misiniz

 89. cansuuuuuu dedi ki 22 Haziran 14 22:34 

  hocam sevgilimle ilişki yaşamadık sadece öpüşüyoruz ama geçen gün mastirbasyon yaptı sevgilim parmağını içine soktu ne kadar girdi bilmiyorm parmak yüzünden kızlığım bozulmuş mudur. Net bir cevap alırsam çok sevinirim.

 90. muhammet dedi ki 22 Haziran 14 22:56 

  13 yaşındayım arkadaşım yanımda boşalıyo ben ondan büyük olmama ramen boşalamıyorum neden?

 91. cemal dedi ki 25 Haziran 14 14:50 

  14 yasındayım penısımın boyu 14 santım ilişkiye gırmek istiyorum ama kızlara soluyemıyorum bana yardımcı olun

 92. eylul dedi ki 26 Haziran 14 08:16 

  sevgili hocam 25 yaşındayım 1 aylık evliyim ama hala penis vajina girişinde ve sonunda acı çekiyorum çok zevk alamıyorum eşim de bu durumdan memnun değil ne yapmam gerekiyor.

 93. batuhan dedi ki 27 Haziran 14 16:30 

  14 yaşındayım , penisim 13cm ve öne doğru eğrik ne yapmalıyım , nasıl düzeltebilirim ?

 94. murat dedi ki 27 Haziran 14 17:26 

  Ban erkan boşalamiyorum 1 sanadir evliyim yaşim 21 ne yabacam

 95. hasan dedi ki 27 Haziran 14 18:09 

  1.5 senedir evliyim eşimle ilişkeya girmeya utaniyorum. 10 dakika içinde onca kalkiyor on tarafimde bir fitik var acaba ne olabilir

 96. Merve Genç dedi ki 27 Haziran 14 22:20 

  Sevgili hocam, ben 14 yaşındayım hayatımda ilk defa merak ettiğim için mastürbasyon yaptım. Elime azıcık kan geldi. Sizce kızlık zarım yırtılmış mıdır? Çok korkuyorum, lütfen yardım edin.

 97. ecrin dedi ki 02 Temmuz 14 15:24 

  3 haftalık evliğim eşim ilişkiye girdikten sonra ayaqğı agrıyo nedeni nedir ?

 98. merve dedi ki 02 Temmuz 14 16:36 

  Ben 18 yasindayim erkek arkadasimla tersten iliskiye girdim bosalma olmadi ama ben yinede menilerinin degmis olmasindan korkuyorum ve adetime daha var nolur yardim edin sizce hamile olma olasiligim varmi?

 99. Nil dedi ki 05 Temmuz 14 02:00 

  Merhaba 19 yaşındayım eski erkek arkadaşım ile sürtüşme yolu ile tatmin oluyorduk herhangi bir şekilde kızlık zarımdan gelen bir kan görmedik.fakat şuan yeni bir birliktelik yaşıyorum. Sevgilim ile ilişkiye girdik zarımdan kan gelmedi. Bir çok kez ilişkiye girdik.kan gelmemesinin sebebi nedir? Erkek arkadaşımın o kanı görmesini ve kendimi iyi hissetmek İstiyorum. Kan gelmesi için ne yapabilirim ? Teşekkürler.

 100. esra dedi ki 07 Temmuz 14 21:30 

  Hocam ben ve erkek arkadasim prezervatif kullanarak birlikte olduk.adet olmadimm gecikti.adet olabilmek icin tarlusal kullandim hala adet olamadimm.cevap bekliyom

 101. ayşe dedi ki 13 Temmuz 14 13:44 

  Nisanlimla 1senedir ilişkiye giriyorum ama hic zevk almiyrm ama sevişirken aliyrm acaba duzelirmi evlendigimizde

 102. serseri aşık dedi ki 13 Temmuz 14 22:42 

  merhaba hocam ben 7.sınıfta ıken yumartalarımdan darbe aldım ve penısım buyumuyor neden acaba ? bunun sıkıntıları nelerdır kısır olur muyum

 103. adı lazım değil baş har 7 dedi ki 17 Temmuz 14 21:40 

  merhaba hocam ben 18 yaşındayım masturbasyon yaparken 1 dk bile sürmüyor nasıl uzata bilirim ben bu süreyi :D

 104. buseem dedi ki 18 Temmuz 14 21:16 

  Hocam mrba öncelikle yasım 18 adetimden 6 gün önce korunmasz nisanlımla arkadan ilişkiye girdiginde boşalırken vajinama kaydı bakireyim hemen sildim yıkadım fakat bugün adet günüm acık renkte oluyorum nedenini ögrene bilirmiyim lütfen yardımcı olun

 105. Sahra dedi ki 22 Temmuz 14 19:27 

  merhaba hocam ben 17 yaşında genç bir kızım. Yastıkla mastürbasyon yaptım daha doğrusu üzerinde zıpladım ve biraz kan geldi.Adet zamanından yeni çıkıyordum. acaba kızlığım bozuldu mu yoksa adet kanı mıydı ?

 106. koboy dedi ki 01 Ağustos 14 10:13 

  hocam ben 24 yasindayim ilişkiye girdiğim zaman çok erken boşaliyorum zevk alamiyorum ne yapabilirim.

 107. arda dedi ki 10 Ağustos 14 16:23 

  hocam ben 15 yaşındayım akıtmaya çalıştıgımda spermimde şişlik ve kızarıklık oluşuyo ve akıtma lmuyo sonrası spermım kuculuyo

 108. gamze dedi ki 12 Ağustos 14 09:00 

  meraba hocam ben 17yaşındayım duşa girdigim zaman kendimi cıplak gördügüm zaman azıyorum su akan telefonu çiş akan yere tuttum 1seneden beri bunu yapıyorum ve ilk defa sümük gibi bişey aktı noolu r hocam bana yardım edin napıcagımı bilmiyorum lütfen

 109. gamze dedi ki 12 Ağustos 14 09:12 

  acaba kızlık zarım bozulmuşmudur

 110. ozge dedi ki 13 Ağustos 14 14:41 

  hocam bana yardım edın 18 yasında bır kızım. cok kotu durumdayım sevgılımle yaklasık 1 senedır ılıskıye gırıyoruz kaç defa gırdık benden hala kan gelmıyor benım kızlığım yok mu? kac defa gırdığımı hatırlamıyorum sevgılım daha once kımle bırlıkte oldun dıye benı sıkıştırıyor ondan once kımseyle yapmamıstım. ilkokula gıderken bı cocuğu kızdırmıstım o da bacak arama tekme attı acıdı. eve gıttığımde 2 damla kan vardı bununla alakası var mıdır kan gelmemesının??

 111. betül dedi ki 15 Ağustos 14 02:25 

  hocam ben 17 yasındayım erkek arkadasımla adetimin 3. günü ilişkiye girdik içime boşaldığını söyledi hemen wc ye gidip iyice yıkadım edetim normal devam etti midem bulanıyo acaba hamile kalmı olabilir miyim lütfen acill cevap

 112. kıymet dedi ki 15 Ağustos 14 06:47 

  ben nişanlıyım. Vücudumun her yerinden gıdıklanıyorum. Bu durumda evlendikten sonra cinsel hayatımda eşime karşı kötü bir tepki vermekten korkuyorum. Vajinamdan dahi gıdıklanıyorum yardımcı olabilir misiniz.

 113. melek dedi ki 17 Ağustos 14 00:51 

  yani abimin arkadasi dmek istedim

 114. damla dedi ki 17 Ağustos 14 21:46 

  Merhaba 16 yaşındayım ve mastürbasyon yapıyorum kızlık zarıma zarar verirmi

 115. deniz dedi ki 18 Ağustos 14 14:54 

  Hocam 18 yasindayim sevgilim arkama geçti sokarmis gibi yapiyordu Sonradan birsey geldigini diyerekten cekildi bosaliyodu ve hemen cekildi iç camasirimin ust tarafina geldi ve hemen orayi islak havluyla sildi temizledi sonra tuvalete gittim tuvaltimi yaptim ve iç camasirimda aralikli hafif hafif islaklik vardi cok korkuyoruz ilkkez basimiza boyle birsey geldi. Yardim edin hamile kalirmiyim ?


altı × 7 =