8 saat çalışabilen dizüstü

Acer, dünyanın ilk 8 saatten daha fazla pil ömrüne sahip çok ince diz üstü bilgisayarı olan Acer Aspire Timeline’ı duyurdu. 
Acer Aspire Timeline, teknoloji meraklılarının bir düzüstü bilgisayarda en çok aradığı özellikler olan incelik,  tasarım, performans, güç, hafiflik ve bağımsızlığı bir araya getiriyor.  Haziran ayı içerisinde Türkiye’ye gelecek 4 farklı modeliyle Acer Aspire Timeline serisi, 699 $ ve 899 $ arasındaki fiyatlarıyla teknoloji severlerin beğenisine sunuluyor..

Acer’in yeni serisi Aspire Timeline, daha fazlasını isteyen teknoloji meraklıları için özel olarak tasarlandı. Acer, kullanıcıların daha uzun süre kablosuz çalışabilmesi için daha büyük ve ağır piller kullanmak yerine, bilgisayarın ağırlığını arttırmadan daha verimli ve enerji tüketimini minimuma indiren dizüstü bilgisayarlar üretti.
“Akıllı Güç” tuşuyla 8 saatten daha uzun süre özgür olmanın keyfini yaşayın
Ultra-düşük voltajlı çift çekirdekli Intel işlemci sayesinde Aspire Timeline, 8 saatten uzun pil ömrü ile kullanıcılarına daha fazla zaman sunuyor. Intel Core 2 Duo ultra düşük voltaj işlemcinin yanı sıra klavyenin üzerindeki Akıllı Güç tuşu, pil ömrünü daha çok uzatabilmeyi ve güç tasarruf kapasitesini attırmayı sağlıyor. Ayrıca maksimum performans için, Akıllı Güç tuşuna tekrar basıldığında, Aspire Timeline’ın normal şekilde enerji tüketmesi mümkün oluyor.
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.