Avrupa'yı alt üst eden film

Yönetmen, cep telefonu üzerine bir film çekti kısa sürede tüm Avrupa, filmde anlatılan olası tehlike karşısında önlem aldı.Cep telefonuyla konuşurken kullanılan araç, sizi sevdiklerini de değil ölüme götürebilir. Avrupa’da, araç içerisinde cep telefonu kullanımını en alt düzeye indirebilmek amaçıyla yayınlanan spot film, kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
Birçok TV kanalı ve internet sitesinde yayınlanan spot film, kısa sürede dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Çok iyi bir prodüksiyon ve oldukça iyi bir senaryo üzerine kurgulanmış film, seyir halindeyken araç sürücülerinin kullandığı cep telefonlarının meydana getireceği olası tehlikeleri anlatıyor.
TÜRKİYE’DE DE MUTLAKA YAYINLANMALI
Türkiye’de ulusal ve yerel TV’lerde hala RTÜK’ün gönderdiği oldukça eski spot filmleri zorunlu olarak yayınlanıyor. Bunların çoğu trafikle ilgili; ancak yapımlar oldukça eski ve neredeyse demode! Avrupa’da ise bizden durum biraz farklı. Türkiye’de RTÜK’ün baskısıyla yayınlanan ve daha çok izlenme oranlarının düşük olduğu saatlerde yayınlanan bu filmler, Avrupa’da ise herkesin ekran başında olduğu saatlerde yayınlanıyor. Bu tür yapımlarn Avrupa’daki başarısının sırrı ise filmlerin çoğunlukla, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında daha çok ünlü yönetmenler tarafından hiçbir karşılık beklemeden çekilmiş olması…
Kaynak ve devamı için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.