BlackBerry Curve 8520 Türkiye'ye Geliyor

Dikkat çekici BlackBerry Curve 8520 modelini müşterileriyle buluşturan Vodafone, fiyatlandırma konusunda da kullanıcıyı mutlu edecek mi?
BlackBerry Curve 8520 akıllı telefon, internete erişim ile birlikte Türkiye’de Vodafone Cep Merkezleri’nde satışa sunuluyor. Vodafone tarafından sunulan BlackBerry Curve 8520 modeline, 12, 18 veya 24 ay boyunca kullanma taahhüdü veren faturalı bireysel ve kurumsal aboneler, 49 TL’den başlayan fiyatlarla sınırsız internet ve e-posta kullanımı ile birlikte sahip olabilecek.
BlackBerry fanatiklerinin uzun zamandan beri beklediği BlackBerry Curve 8520, gelişmiş bağlantı seçenekleri ve çoklu ortam özellikleri ile akıllı telefonlar arasında iyi bir yere sahip. BlackBerry Curve 8520, her zaman iletişim halinde olmayı sevenlere mesajlaşma (IM, SMS, MMS), e-postalara ve popüler sosyal ağ sitelerine kolay mobil erişim sağlıyor.
Yeni BlackBerry Curve 8520, etkili ve kullanışlı bir tasarıma sahip denilebilir. Yeni dokunmatik iz sürücü özelliğiyle menüler arasında kaydırma ve seçme işlemlerini kolaylaştırmasının yanında internette gezinebiliyoruz.
 Çoklu ortama uygun özel tuşlar sunan ilk BlackBerry akıllı telefon olma özelliğini de taşıyan BlackBerry Curve 8520, cihazın üst kısmına eklenen tuşlarıyla ise kullanıcılarının müzik ve video deneyimlerini kontrol etmeleri için kolay bir yol sunuyor.
Kaynak ve devamı için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.