En İyi Kameralı Telefonlar

Dijital fotoğraf makineleri ile yarışır düzeye gelen yüksek kamera performansları ile dijital fotoğraf makineleri pazarına göz diken telefonların en iyilerini fotoğraf kaliteleri ile karşılaştırdık.
Sony Ericsson Satio
Sony’nin kameralar konusundaki deneyimini de arkasına alarak, kameralı akıllı telefonar denince bir adım öne çıkan bir firma olma sıfatını yakalayan Sony Ericsson, Satio ile yine iyi bir iş çıkarmış. Tam 12.1 megapiksellik bir kameraya sahip olan cihaz Xenon flaşı ile de ışığın yetersiz olması gibi bir sorunu ortadan kaldırıyor.
Satio’nun ayrıca çift led flaşı da mevcut. Ön tanımlı olarak bu aydınlatma ünitesini sadece video kaydı yaparken aktif hale getirebiliyorsunuz. Bu ışığın da son derece güçlü olduğunu ve dar bir alanda iyi bir iş çıkardığını belirtelim. Cihaz yüksek çözünürlüklü video kaydı da yapabiliyor. Bunun dışında birçok başarılı fotoğraf özelliğini beraberinde getiren Satio, otomatik odaklama yeteneğinin yanında, face detection özelliği ile yüzü ön plana alarak fotoğrafı buna göre odaklayabiliyor.
Onlarca sıra dışı fotoğraf özelliği, çeşitli yazılımları ve kolayca webe aktarım sağlayan uygulamaları ile Satio, resim çekme ve kolayca paylaşma konusunda en iyilerden biri.
Kaynak ve devamı için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.