HP ile iş dünyasında renklerin dili

HP, renklerin iş dünyasındaki etkilerine dair yaptığı araştırmada rengin ticari faydaları konusunda önemli sonuçlar elde etti.
Yapılan araştırmaya göre çalışanlar, yüzde 55 oranla e-posta ve dokümanlarda siyah beyaz yerine renkli olmalarını tercih ediyor. Üstelik renkli dokümanların içeriği de yine aynı oranda daha fazla akılda kalıcı olabiliyor. Renklerin etkisi bu kadarla da kalmıyor. Marka bilirliliğini yüzde 80 arttırırken, renkli basılan faturalarında siyah beyaz faturalara göre yüzde 30 daha fazla ödendiğini gösteriyor.
IDC araştırmasına göre renk, profesyonel bir görünüm kazandırdığı ve iş dokümanlarının anlaşılması ve açıklığını geliştirdiğini için de tercih ediliyor. Kobilerin ihtiyaçlarına yönelik yeni renkli yazıcı modellerinin geliştirilmesi, iyi baskı hızı, kalitesi ve baskı tutarlılığı sunan uygun fiyatlı ürünler de tercihlerde büyük rol oynuyor.
Geniş bir yelpazede baskı ve görüntüleme araçlarını ürün gamında bulunduran HP, faaliyetlerinde renklerden en üst düzeyde yararlanmalarına yardımcı olmak için KOBİ’lere üstün özellikli ürünler sunuyor. Bu ürünlerin özellikleri arasında stok bilgisi, imaj kütüphanesi, tanıtım kitleri, baskı ön izleme yazılımı gibi birçok özellik bulunuyor.
Detaylı bilgi için;
www.hp.com.tr
Kaynak: www.potkal.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.