Sony Walkman efsanesi devam ediyor

Sony’nin geliştirdiği yeni WALKMAN B Serisi MP3 çalarlar, firmanın efsane serisini devam ettiriyor.

“Sürükle-bırak” özelliği, hızlı ve kolay şarkı aramayı sağlayan ZAPPIN teknolojisi ve düşük frekansları güçlendiren bas güçlendirme özelliğine sahip yeni seri, 18 saatlik kesintisiz müzik dinleme keyfi sunuyor. 90 dakikalık çalma süresi için MP3 çaları sadece üç dakika şarj etmek yeterli oluyor
Sony’nin en son ses ve video teknolojisini kullanarak geliştirdiği yeni WALKMAN B Serisi MP3 çalarlar, kişisel müzik ve eğlence deneyimine yeni bir boyut katıyor. Yeni B serisi WALKMAN’ler, ince, kompakt ve renkli tasarımlarıyla hem kullanıcılarının yaşam tarzlarını yansıtıyor hem de her yere kolayca taşınabiliyor.
Yeni seri, sevilen şarkıları yüklemek için bilgisayara ihtiyaç duymuyor. USB ile “USB Yığın Bellek Yönetimi” ve “Ripping/Up-Streaming” yazılımlarını destekleyen mikro/mini ses sistemlerine kolayca bağlanabiliyor. Sevilen şarkılar, bilgisayardan, “sürükle-bırak” özelliğiyle kolayca MP3 çalara aktarılabiliyor.
Serinin B140F modellerinde FM radyo alıcısı bulunuyor. Üstelik kayıt fonksiyonu sayesinde istenilen yayınlar daha sonra dinlemek için kaydedilebiliyor. B serisi için tasarlanan ve spor yaparken müzik keyfini maksimuma çıkaran hafif kol askısı gibi geniş aksesuar seçenekleri de sıra dışı bir müzik dinleme deneyimi arayan kullanıcıları bekliyor.
En son WALKMAN haberleri, resimleri ve ayrıntılı bilgiler için Facebook resmi fan sayfası gezilebilir: www.facebook.com/walkman
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.