TTNET, Teknoloji Tırını Cevahirde Ekibimizle Ziyaret Ettik

TTNET,  135 metrekare alana sahip özel tasarımlı tırını, bugün cevahir alışveriş merkezinin önünde ziyaret ettik. Herkesin ilgisini çeken bu aracın içine girenlerin bizim gibi keyifli dakikalar geçireceğine inanıyorum. Eğer yarın yolunuz şişliye düşerse cevahir alışveriş merkezinin önüne uğramayı unutmayın..
Ekip olarak ziyaret için tırın içine girdiğimizde, ilk fotoğraflarımız tırın girişinde gözümüze çarpan diz üstü bilgisayarlar oldu.. Gelen ziyaretçiler hem hem test yapıyorlar hemde müzik dinliyorlardı..
Bizlerde diğer ziyaretçiler gibi internet’e bağlanıp test etmek istedik fakat fazla zamanımız olmadığı için tırın içinde kısa bir tur atıp fotoğraflarımızı çektik..
Herşey çok güzeldi.. Bu arada görevli arkadaşların hoş görülü ve güler yüzlü yaklaşımlarını unutmamak gerekir.. Onların bu tarz yaklaşımları bizi çok mutlu etti ve kendilerine Teknolojiweb.Net Ekibi olarak çok teşekkür ediyoruz..

Tırın üst kısmı. Balkon sefasını buradan yapabilirsiniz. Yalnız küçük bir sorun var oda istanbul trafiğinin gürültüsü  🙂 🙂

Ön kısmından baktığımız bir helikopter görünümünüde bize anımsatıyor..Yazan: Admin:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.