Windows 7 RC İndir Download

Beklenen an geldi. Elinizi çabuk tutun, yeni Windows 7 RC’yi resmi MS linklerinden ilk indiren siz olun..
Windows 7’nin nihai sürüme en yakın halini test etmek isteyenler beklediği an geldi. Windows 7 RC herkesten önce CHIP Online farkıyla indirebilirsiniz.
Halka açılan beta sürecinden (Build 7000) bu yana kullanıcılardan gelen geri beslemelerle yeniden elden geçirilen Vista-halefi, RC sürümü ile daha fazla istikrar ve performans vaat ediyor.
Tam derleme uzantısı 7100.0.winmain_win7rc.090421-1700 olan Windows 7 nihai sürüm adayının disk görüntüsünü aşağıdaki Microsoft onaylı resmi linklerden indirebilirsiniz.
 İşlemcinizin sunduğu mimari desteğine göre 32-bit ve 64-bit sürümler arasında seçim yapabilirsiniz. Eğer uygun işlemciniz, 4 GB ve üzeri RAM’iniz varsa 64-bit’lik sürümü denemeniz sizin için daha verimli olacaktır.
Öyle görünüyor ki Microsoft resmi kaynaklar üzerinden Windows 7 RC’nin Türkçe sürümünü veya Türkçe dil paketini indirmeye sunmayacak,
Lafı daha fazla uzatmaya gerek yok. Windows 7 RC size sadece birkaç tık uzakta.
Download:
Windows 7 RC
Windows 7 RC (Alternatif)

Microsoft, Windows 7’nin PC’lerden neler talep edeceğini açıkladı…İşte gereksinimler
Tam da nihai sürüm adayının halka açılma süreci yaklaşmışken Microsoft, Windows 7’nin sistem gereksinimlerini resmi olarak açıkladı. Firmanın verdiği bilgilere göre hem Windows 7 RC’yi hem de final sürümü kullanabilmek için şu konfigürasyonda bir bilgisayara ihtiyaç var:
32- veya 64-Bit desteği olan ve minimum 1 GHz saat hızında çalışan bir işlemci
-32-Bit sürümler için en az 1 GB, 64-Bit sürümler için en az 2 GB RAM
-En az DirectX 9’u destekleyen (WDDM 1.0 ve üzeri) ekran kartı
-32-Bit sürümler için en az 16 GB, 64-Bit sürümler içinse en az 20 GB boş sabit disk alanı
-Windows 7 ile duyurulan XP Mode’u (XPM) kullanmak için en az 2 GB RAM’li ve 15 GB ek depolama alanına sahip bir bilgisayar öneriliyor.
Windows 7 ile duyurulan XP Mode’u (XPM) kullanmak için en az 2 GB RAM’li ve 15 GB ek depolama alanına sahip bir bilgisayar öneriliyor.
Kaynak: www.internethaber.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.