3G'nin depolama ihtiyacı Sandisk'ten!

SanDisk, Mobile Ultra MicroSDHC cep mobil hafıza kartlarıyla kullanıcılarının karşısına çıktı.
Hızlı internet bağlantısı ve gelişmiş servisler sunan 3G teknolojisi Türkiye’yi etkisi altına alırken, özellikle cep telefonları bu yeni teknolojiye uyumlu hale getirilmeye çalışılıyor.
Cep telefonları üzerinden görüntülü telefon konuşması, hızlı ve yüksek boyutlu veri aktarımı, gelişmiş video ve oyun servislerine ulaşma imkânı sunan, hatta televizyon yayınını bile cebe getiren bu teknoloji, akıllara “Cep telefonumun hafıza kapasitesi tüm bunları depolamaya yetecek mi?” sorusunu düşürüyor.
SanDisk ise bu soruya, her marka cep telefonuyla uyumlu olarak çalışan SanDisk Mobile Ultra MicroSDHC ( ve Memory Stick Micro (M2)) cep mobil hafıza kartlarıyla yanıt veriyor. Hayatını ve kullandığı cep telefonunu 3G’ye adapte etmeye çalışan kişiler, cep telefonu için dünyanın en büyük taşınabilir depolama kapasitesine sahip bu ürünler ile müzik parçaları, fotoğraf ve video kamera işlevleri, oyunlar ve GPS işlevleri gibi taşınabilir el cihazlarının depolama odaklı pek çok özelliğinden kolayca yararlanabiliyorlar.
Kaynak: www.chip.com.tr

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.