4 milyon tık alan reklam

Bir reklam filmi için kameraların karşısına geçen bebekler patenle yaptıkları dans ile izliyenleri büyülediler.
 
Altları çocuk beziyle bağlı olan ve üzerlerinde fanila bulunan şirin bebekler, tam 96 özel efekt kullanılarak patenle hip-hop yaptılar. Şehir parkında hazırlanan bu reklamda bebekler defalarca çitlerin üzerinden atlayıp cesur sıçrayışlar yaptılar.
Yanlarındaki devasa müzik setinin şarkıyı çalmasıyla oldukça hızlı bir şekilde dans eden minikler, anne ve babalarını da gururlandılar. Bu eğlendirici reklamı başarıyla sürdüren çocuklar havada takla atıp,dans ederek oldukça eğlenceli bir iş çıkarttılar.
Sugarhill Gang’ın 1979 daki bir çalışması olan Rapper’s Delight eşliğinde patenle 60 saniye buyunca dans ettiler. Bir dakika süren reklam filmi Evian adlı doğal maden sularının ‘Live Young’ sloganı için hazırlandı.
11 yıl öncede yine böle bir reklamda bebekler su altında bale yaparken bir reklam filmi çekilmişti. Evian markasının dünya çapındaki genel müdürü Michael Aidan,bu içeceklerin çok satacaklarını ve firmalarının yerini daha da sağlamlaştırdıklarını ifade etti.
You Tube izleyicileri ise gönderdikleri mesajlarda daha önce böyle muhteşem çocuklar görmedik diyerek şaşkınlıklarını dile getirdiler.
İşte Reklam Video’su
Kaynak: www.internethaber.com

Evian Roller BabiesWatch the best video clips here

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.