ADSL alana 2 GB bellek bedava

Lider internet servis sağlayıcısı TTNET, düzenlediği kampanyalarla müşterilerine avantaj sağlamaya devam ediyor.Hızlı ve güvenli internetin adresi TTNET, adres değişikliklerinde ADSL bağlantısının nakli için ücret almazken, yeni müşterilerine 2 GB kapasiteli USB bellek hediye ediyor.
TTNET, hayata geçirdiği ‘Sen nereye internetin oraya’ kampanyasıyla müşterilerine, hem kısa süreli hem de kalıcı adres değişikliklerinde ADSL bağlantısının nakli için ücret almıyor.
TTNET müşterileri, 30 Eylül 2009 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında, ister yazlıklarına giderken ister başka bir adrese taşınırken ADSL bağlantılarını nakil ücreti ödemeden diledikleri adrese taşıyabiliyor. Müşterilerin, kampanyadan yararlanabilmeleri için herhangi bir Türk Telekom ofisine kimlikleriyle beraber başvurmaları yeterli.
TTNET ADSL’li olana USB bellek bedava
Mevcut müşterileri için nakil ücretini sıfırlayan TTNET, yeni abone olanlara ise 2 GB kapasiteli USB bellek hediye ediyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler TTNET’in 444 0 375 numaralı Müşteri Hizmetleri’nden, www.ttnet.com.tr adresinden veya 6606’a kısa mesaj göndererek abone olabiliyor.
30 Eylül tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında her hangi bir abonelik devam taahhüdü aranmazken, hediye bellek için kargo bedeli de istenmiyor.
Kaynak: www.internethaber.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.