AI Roboform Pro 6.9.93 İndir Download

Dünya’da en çok kullanılan form doldurucusu RoboForm’un yeni sürümü. Web tabanlı formları tek tuşla doldurabileceğiniz ücretsiz bir program olan RoboForm tarayıcınıza bir tuş ekleyerek bunu basite indirgemiş.Kurulumdan sonra bir sihirbaz yardımıyla isminiz, adres, telefon, e-posta, kullanıcı adınız,
şifreniz, banka hesabınız ve kredi kartı bilgilerinizi belirtiyorsunuz ve sonra tarayıcıya entegre olan tek tuşa basmak kalıyor. Web siteleri için geçerli kullanıcı adı ve şifrelerini de halleden program çoklu
kullanıcı desteği de vermektedir. Programın araç çubuğunda yer alan arama motoru sayesinde istediğiniz arama motorları üzerinden arama da yapabiliyorsunuz.
Diğer Özellikler :
# Çevrimdışı şifre ve not kaydı
# Güvenli ve rastgele şifre oluşturma (Password Generator)
# Tüm kişisel bilgi sadece sizin bilgisayarınızda depolanır.
# Şifreleri yedekleme & geri yükleme, ve yazdırma
# Adware ve spyware içermez!
# IE tabanlı tarayıcılarla ve Netscape, Mozilla ve Mozilla Firefox tarayıcılarıyla sorunsuz çalışır.Yenilikler :
# Kimlikler, şifre kartları ve notlar arasında arama yapabilme özelliği eklendi.
# AES, BlowFish ve RC6 şifreleme algoritmaları eklendi.
# Şifre kartları için ikili şifreleme özelliği eklendi.
# RoboForm Ana Menüsü’ne yeni ikonlar eklendi.
# Bazı güncellemeler yapıldı.Not : Programın bazı tarayıcıları (Netscape, Mozilla, Mozilla Firefox) desteklemesi için üretici sitesinden adaptör (bağdaştırıcı, uyarlayıcı) dosyasının kurulu olması gerekmektedir.
Roboform is the top-rated Password Manager and Web Form Filler that completely automates password entering and form filling. RoboForm is a push-button web form filler with some serious Artificial Intelligence (AI) inside. It allows you to define your personal profile or “usual” responses to a web form. This information is then saved, and when you need to fill a form, just click “Fill Forms” button, and form is filled out. Works as an add-on to Microsoft Internet Explorer, Mozilla, Firefox or Netscape web browsers.
AI RoboForm is fully client-based, so it is very fast, it never disables web site functions, and it works even in pop-up HTML windows. The most important feature of AI RoboForm is high accuracy – it fills 95% of all fields correctly.
Homepage -http://www.roboform.com
Size: 2.81 MB
Download

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.