Akıl ve Tarzın Birleşimi

HP iPAQ Data Messenger, benzersiz gelişmiş kablosuz bağlantı teknolojisi, entegre GPS ve geliştirilmiş iş özellikleriyle büyük ilgi topluyor.
En son mobilite fonksiyonlarını sunan HP iPAQ Data Messenger, kayarak açılan QWERTY klavyesi ile yazı yazmayı, büyük ekranıyla da okumayı kolaylaştırarak kullanımı ile ilgi çekiyor. Mesajlaşmada ve mobil internet kullanımında önemli bir kolaylık sunan bu ürün, dokunmatik ekranı ile fark yaratıyor.
HP iPAQ Data Messenger aynı zamanda GPS özelliğine de sahip. Kolay ve tek elle kullanılan GPS sayesinde randevularınıza kaybolmadan gidebilirsiniz.
 

HP iPAQ Data Messenger, benzer ürünlerle kıyasla daha gelişmiş bir mobil mesajlaşma deneyimi, yüksek hızlı mobil internet, GPS özelliği ve daha uzun pil ömrüne sahip.
 
3G bağlantı olanağının yanı sıra Wi-Fi bağlantı özelliğine de sahip HP iPAQ Data Messenger’da 3 MP kamera bulunuyor. Windows Mobile 6.1 Professional işletim sistemi ile çalışan HP iPAQ Data Messenger, gelecek randevularınızı ve görevlerinizi doğrudan giriş ekranında görme imkanı tanıyor. Ürünün diğer bir artısı, sık kullanılan yazılımlarınızı kısa yol yapmanızı sağlayan ve başka birçok işleve sahip güçlü bir eklenti olan SBSH Facade yazılımı ile birlikte gelmesi.
HP iPAQ Data Messenger’ın tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 499 $ + KDV.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.