Akıllı ASUS M530w

ASUS, iş ortamında yüksek hareket kabiliyeti ve verimlilik sağlayan yeni M530w Smart Phone’u duyurdu.

Kullanışlı mesaj özellikleri,  yüksek hızda veri transferi, geniş kapsamlı iş uygulamaları ve eğlence seçenekleriyle ASUS M530w, şimdiden hayatınızın ayrılmaz bir parçası olmaya aday gibi gözüküyor.
Etkileyici Mesaj Fonksiyonları
ASUS M530w, anında e-posta özelliği (push-email) ile kullanıcıların epostalarını exchange sunucusundan eşzamanlı olarak alabilmelerini sağlıyor. Bu arada E-postalarla birlikte uygulamalar ve iletişim kayıtları da güncelleniyor. Bu önemli özellikler sayesinde kullanıcılar ofis dışında ya da toplantıda bile olsalar önemli mesajları kaçırmadan işlerine verimli bir şekilde devam edebiliyorlar.
POP3, IMAP4, Microsoft Exchange gibi farklı posta sunucu sistemlerini destekleyen M530w’de bulunan QWERTY tuş takımı da bilgisayar klavyesine alışkın kişilerinhızlıca mesaj yazabilmelerine ve not tutabilmelerine olanak tanıyor.
Hızlı Veri Transferi
ASUS M530w, kullanıcıların çoklu ortam özelliklerinden faydalanabilmeleri için yüksek hızlı veri  transferi özelliği sunuyor. 3G Video Phone ile kullanıcılar yüz yüze konuşabiliyor, 3G geniş band teknolojisi ile müzik ve video dosyalarını yükleyebiliyorlar. Aynı zamanda yüksek hızlı veri transferi için 802.11 b/g teknolojisi ile kablosuz bağlantılardan da faydalanabiliyorlar. ASUS M530w ayrıca, bütünleşik Bluetooth teknolojisi arayüzü sayesinde diğer Bluetooth araçlarıyla kablo karmaşası olmadan özgür hareket etme olanağı sunuyor.
Geniş Kapsamlı İş Fonksiyonları
Windows Mobile 6 Standart İşletim sistemi’nin sunduğu ActiveSync programı ile kullanıcılar telefondan sunucuya kolaylıkla veri aktarabiliyorlar. Telefon kaybolsa bile, kullanıcılar hesap numaralarını kaybetmiyor ve verileri tekrar yükleyip depolanmış verileri diğer akıllı telefonlarına aktarabiliyorlar. Ayrıca M530w’nin bütünleşik silinmiş dosya arama özelliği ile Word, Excel, PowerPoint ve PDF dosyaları görüntülenebiliyor.
Eğlence Fonksiyonları
ASUS M530w’nun bütünleşik Windows Live Messenger özelliği ile kullanıcılar istedikleri zamanda ve istedikleri yerde kolayca sohbet edebiliyorlar. 2.0 Mega Piksel Auto-Macro kameranın güçlü flaş ve makro çekim özellikleri ise hayatınızın unutulmayan anlarını ölümsüzleştirebilir. Ayrıca Windows Media Player uygulaması ile tam ekran film de izleyebilirsiniz.
Teknik Özellikler 
Sistem: UMTS 2100 (3GPP Band I), GSM 900/1800/1900; GPRS Class 10
Boyutlar: 117 x 65 x 13.8 mm, 135g
Batarya: 1200 mAh Lithium-Ion
Konuşma Süresi: 4 -5 Hours (GSM) , 2-3 Hours (WCDMA)
Bekleme Süresi: 150~200 saat
İşletim Sistemi: Microsoft Windows Mobile 6 Standard
CPU: Marvell PXA270 (416 MHz)
Renk: Black / White
Ana Ekran:  2.4″ TFT, 65K renk, 320 x 240 çözünürlük
WAP: HTTP / WAP 2.0
Mesaj: SMS, MMS 1.2 ve E-posta
Bluetooth: Bluetooth V2.0
JAVA: J2ME (CLDC 1.1 + MIDP2.0)
Kamera: 2 Mega Pixel, Auto-Macro özelliği / Video konferans için ön tarafında kamera
Muzik: MP3, WMA, AAC, Midi, and WMV,
Video: MPEG4 / H.263 oynatma ve kaydetme
Hafıza: Tümleşik 256 MB Flash + 64 MB SDRAM
Uygulamalar: Ajanda, Dünya Saati, Hesap Makinası, Dosya Yöneticisi, Windows Live Messenger
İş Fonksiyonları: ClearVue Dosya Görüntüleyicisi (Word, Excel, Power Point, Uzaktan Sunum Kumandası)

Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.