AMB–289 Elektronik Tam Otomatik Sarmalı Ceket Düğme Makinası

JUKI, cekette AMB–289 Elektronik Tam Otomatik Sarmalı Ceket Düğme Makinası ile performans ve mükemmelliği bir arada sunuyor. Üstün Japon teknolojisi, fonksiyonel yapısı ve donanımıyla hazır giyim sektörüne sunulan bu makine ile artık ceketlerdeki düğme dikişleri kusursuz…
AMB–289 Elektronik Tam Otomatik Sarmalı Ceket Düğme Makinası cekette kullanılan tüm düğme çeşitlerini istenilen şekilde dikebilme özelliğine sahiptir. Karşılıklı iki düğme dikebilen ve üst düğme dört delikli, alt düğme iki delikli olacak şekilde dikişler yapan bu makine ile 2 delikli, 4 delikli standart veya çapraz şekilde düğme dikmek ve aynı anda otomatik boğaz sarma yapabilmek mümkündür. (Vuruş sayısı 2–64 batış / delik aralığı maksimum 6 mm)
Bütün gelişmiş teknolojileri üzerinde bulunduran bu makine, otomatik eşit dağılımlı düğme sarma niteliği (1,5 mm – 10 mm) ile kullanıcılara çeşitli avantaj ve kolaylıklar sağlamaktadır.
Elektronik tansiyon ve step motor sistemine sahip olan AMB–289 Elektronik Tam Otomatik Sarmalı Ceket Düğme Makinası mekanik parçalardan arındırılmıştır. Bu sayede zaman kaybı, parça aşınmaları ve bakım maliyetleri ortadan kalkmaktadır.
AMB–289 Elektronik Tam Otomatik Sarmalı Ceket Düğme Makinası da bulunan kullanımı kolay, çok fonksiyonlu yeni teknoloji panel sayesinde istenilen işleme kolayca ulaşılabilmektedir. Panelde basit şekiller kullanılarak kullanım basite indirgenmiştir. Bu panel maksimum 99 program hafızasına sahiptir. Ayrıca bir programda 30 ayrı düğme cycle özelliği bulunmaktadır. Maksimum 1800 devir/dakika ile çalışan bu teknolojisi harikası 9 saatte 4 delikli 10 vuruş sarmalı 2240 adet düğme dikebilmektedir.
ASTAŞ A.Ş. güvencesi altında hazır giyim sektörünün hizmetine sunulmuş olan AMB–289 Elektronik Tam Otomatik Sarmalı Ceket Düğme Makinası hakkında daha detaylı bilgi almak için 0212 630 89 00 numaralı telefonu arayabilir veya www.astasjuki.net internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Kaynak:  www.basinbulteni.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.