Amerika’da Yüksek Lisans Yapmak İsteyen Adaylara BURS imkanı

Türkiye’nin önde gelen yurtdışı eğitim danışmanlık firması eğitimAL’ın 4 yıldır öğrencilerine sağladığı burslu master programları ile Amerika’nın saygın üniversitelerinde okuma hem de eğitim tamamlandıktan sonra 1 yıl ile 29 ay arasında çalışma imkanı elde ediyorsunuz…
eğitimAL Bursları ile Amerika’da Burslu Eğitim Seçenekleri
eğitimAL her yıl 400’ün üzerinde öğrencisine Amerika’nın saygın ve akredite üniversitelerinde eğitim ücreti üzerinden %25 ile %70 oranında burslar sağlıyor. Bu burslar ile birlikte adaylar senelik 3700$ ile 9000$ arasında değişen ücretler ile okuyor.
Burstan yararlanmak içinse tek kriter adayın mezuniyet ortalaması. İstenilen not ortalaması ise, üniversiteden üniversiteye değişmekle beraber, 4 üzerinden 2.5 ve üstü ile başlıyor.
MBA, Bilgisayar Bilimleri, Bilgi Teknolojileri, İnşaat Mühendisliği, Sanat, Eğitim ve diğer sosyal alanlarda dahil olmak üzere birçok farklı bölümde yüksek lisans yapabiliyorsunuz..
Yüksek lisans programını tamamlayan mezunlar ise 1 yıl ile 29 ay arasında değişen sürelerde Amerika’da çalışabiliyor.
Sizde saygın Amerikan üniversitelerinde kısmi burslarla eğitim alabilmek için başvurunuzu geç olmadan yapın!
Burslu yüksek lisans programlarına başvuru yapmak isteyenler ad/soyad, tel, okumak istediği alan ve not ortalamasını [email protected] adresine gönderebilir veya daha fazla bilgi için eğitimAL Merkez ofisi 0216 416 33 52 nolu telefondan arayabilir.
Kaynak: www.basinbulteni.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.