Apple iPad Hakkında Her Şey

Apple’ın tüm dünyada merakla beklenen tabletinin üzerindeki gizem perdesi sonunda kalktı. iPad olarak lanse edilen tablete dair detaylar sıcağı sıcağına ShiftDelete.Net farklıyla sizlerle…
Aslında her şeyin başlangıcı sadece bir alan adının Apple adına tescil edilmesi ile başlamıştı. Bundan tam olarak 2 yıl önce iSlate.com Apple adına tescil edildiğinde elbette ki kimse durumda haberdar değildi. Çeşitli blog siteleri durumu fark ettiklerinde ise bu alanın bir çeşit yazılım için alındığını düşünülmüştü.. Geç de olsa durum ortaya çıktı ve Apple’ın bir tablet bilgisayar üzerinde çalıştığı doğrulandı.
Cihazın ortaya çıkışı ile birlikte çeşitli görseller de ortaya çıkmaya başladı. Çoğunlukla iPhone’un büyütülmüş bir kopyası gibi duran resimler, şimdiden kullanıcıları heyecanlandırmayı başarmıştı.
Ancak gelen haberler cihazın iPhone fonksiyonelliğinden ziyade basit bir elektronik kitap görüntüleyici şeklinde lanse edilmesi meraklıların heyecanını kaybetmesine sebep olmaya başladı. Çok geçmeden durumun gerçekçiliğinin olmadığı anlaşıldı. iPad (iSlate olduğu iddia ediliyordu) 10 inçlik bir ekrana sahip çok daha fonksiyonel bir iPhone duruşu sergileyecekti. Öyle ki geliştiriciler iPhone içi geliştirdikleri yazılımların daha büyük çözünürlüklü versiyonları içi çalışmalara bile başladı.
Kaynak ve devamı için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.