Avea Mobil İmza Dönemi Başlıyor

Vergi mükellefleri, Avea Mobil İmza sayesinde artık birçok vergi işlemini internetten daha güvenli ve hızlı gerçekleştiriyor. Ayrıntılar burada.

Gelir İdaresi Başkanlığı ile yapılan anlaşma sayesinde Avea aboneleri, vergi dairesine gitmeden Avea Mobil İmzaları ile elektronik ortamda İnternet Vergi Dairesinden tahakkuk, tahsilat ve borç bilgileri gibi daha birçok vergi işlemini daha güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Kendi vergi dairelerine başvurarak İnternet Vergi Dairesi kullanıcı kodu ve şifresi alan Avea Mobil İmza sahibi mükellefler, İnternet Vergi Dairesi’ne giriş yaptıklarında, “İnternet Vergi Dairesi Uygulamalarına Tek Noktadan Giriş” özelliği sayesinde ikinci bir şifre girişine gerek kalmadan E-Beyanname ve Elektronik Bilgi Transferi (BTRANS) uygulamalarına geçiş yapabiliyor.

Avea aboneleri, Avea Mobil İmzalarını; Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, Bank Asya, Türkiye Finans Katılım Bankası, Tekstilbank, E-Devlet Kapısı, Fatih Belediyesi, Eminönü Belediyesi, Merkezi Kayıt Kuruluşu, Türk Patent Enstitüsü gibi pek çok anlaşmalı kurumda kullanabiliyor.

Kaynak:

Önceki İçerikHP Pavilion DV2
Sonraki İçerikAsus'tan yeni monitör serisi
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.