Bilişim Eğitim Merkezi Bakırköy 2. Şubesi ile İstanbul’da bulunan şubelerine bir yenisini ekledi

Microsoft, Cisco, Adobe, Autodesk gibi dünya yazılım devlerinin Türkiye’deki Yetkili Partneri olan Bilişim Eğitim Merkezi, Bakırköy Ebuzziya Caddesinde yeni şubesini hizmete açıyor.
Yıllardır Bilişim, CAD ve Görsel İletişim Tasarımları alanlarındaki bilgisayar eğitimlerinde sektöründe öncü kurum olan, teknolojik yenilikleri ülkemizle tanıştıran Bilişim Eğitim Merkezi Bakırköy 2. Şubesinde de birçok yeniliğe imza attı.
Bakırköy İlçesinin en işlek caddelerinden olan Ebuzziya Caddesinde bulunan 6 katlı binadaki tüm derslikler Türkiye’de eğitim sektörünün en konforlu, ferah ve teknoloji bakımından zengin bilgisayar laboratuarlarıyla dikkat çekiyor. Şubede özel olarak tasarlanmış Cisco kabinli laboratuarı ile network eğitimlerinde gözde bir mekan haline getiriyor.
Yeni yatırımları hakkında sorularımızı yanıtlayan Bilişim Eğitim Merkezi Genel Müdür Yardımcısı Emre Güzeldal, Bilişim Eğitim Merkezi’nin sektöründe lider konumunu güçlendirmek için yatırımlarına devam edeceğini belirtti. Güzeldal ayrıca, Türkiye’nin kalkınma fırsatlarından en büyüğünün Bilişim sektöründe olduğunu, bu sektörde de yetişmiş insan gücüne ihtiyaç olduğunu belirterek, Bilişim Eğitim Merkezi’nin bu noktada üzerine düşen görevi en iyi şekilde yaptığını sözlerine ekledi.
Bilişim Eğitim Merkezi Bakırköy 2. şubesinde Sistem Uzmanlığı, Yazılım Uzmanlığı, Network Uzmanlığı gibi IT Eğitimleri, Grafik Tasarımı, Web Tasarımı, 3D Animasyon gibi Görsel İletişim Tasarımları Eğitimleri, AutoCAD, 3ds Max, Solidworks, ArchiCAD, Sta4-CAD gibi CAD eğitimleri verilecektir.
 Bu konularda ayrıntılı Bilgi Almak için www.bilisimegitim.com adresi ziyaret edilebilinir.
Kaynak: www.kurumsalhaberler.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.