Birden bine artı düşünce

Bir kişi düşündü, binlerce kişi paylaştı, Think+ destek oldu.
Bundan yaklaşık yarım yıl önce, Türkiye’deki büyük beden bayan giyimi birden bire değişti. Türk kadını, büyük bedende pek çok statükoyu yıkan, artı düşünce felsefesiyle kilolu kadınların pozitivizm felsefesi haline dönüşen Think+ ile tanıştı.
Think+ modelleri, “Güzelliğin ölçüsü yoktur” söyleminin de verdiği güçle, ülkenin 20 farklı ilinde yüzlerce kadın ile buluştu.
Türkiye’nin ilk ve Avrupa’nın sayılı büyük beden e-markalarından biri olan Think+, markanın doğasında var olan öncülüğü, şimdi yeni bir çalışma ile pekiştiriyor. Think+, büyük beden bir bayan tarafından kaleme alınan olcusuzguzellik.com’a sponsor oluyor.
Think+’nın marka sloganıyla aynı başlığı kullanan bu özel blogta, büyük beden bir bayanın, kendiyle ve yaşam ile barışmasının öyküsü anlatılıyor. Blogta ayrıca, moda, sağlık, güzellik, aşk, cinsellik ve kariyer gibi başlıklar altında büyük beden kadınların özel yaşamlarına destek olan haberler ve yazılar yayınlanıyor.
Think+, artı düşünenlerin buluşma noktası olan bu adresi kurumsal desteği ile genişletmeyi ve bir süre sonra ülkenin en etkili bayan portallarından birine dönüştürmeyi planlıyor. ÖlçüsüzGüzellik’in bireyselliğini, samimiyetini ve sıcaklığını tamamen koruyacak olan bu birliktelik, benzeri pek çok çalışmaya örnek olmaya hazırlanıyor.
Detaylar için:
www.olcusuzguzellik.com
Kaynak: www.kurumsalhaberler.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.