"BiRi"lerine ADSL indirimi!

BiRi ADSL, “Büyük İndirim” adını verdiği kampanya ile ucuz internet bağlantısı sunuyor…
Türkiye’nin önde gelen alternatif telekom operatörü Koç.net, BiRi ADSL kullanıcılarına ve “iletişimin alternatifi” ile ilk kez tanışacak olanlara yönelik yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor. BiRi’nin “Büyük İndirim” adını verdiği kampanyası, 1 Mbps 4GB hız/kota seçenekleri için geçerli.
Kampanya ile örneğin Hesaplı BiRi’nin 1 Mbps 4GB hız/kota seçeneğinin fiyatı (vergiler dahil) 12,90TL’ye iniyor. Bu fiyat; Bonus özelliği taşıyan kredi kartları ile yapılan satışlarda 4 ay, diğer kredi kartları ile yapılan satışlarda 3 ay, kredi kartı dışındaki diğer ödeme yöntemleriyle yapılan satışlarda 2 ay boyunca uygulanacak.
Kampanyaya yeni abone olanlar, 1 ay boyunca, tüm şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası 1. kademe yönündeki sabit telefon konuş-öde görüşmelerini herhangi bir konuşma süresi sınırı olmadan ücretsiz gerçekleştirebilecekler.
BiRi ADSL paketleri; Arçelik, Beko, Keysmart, Koç.net, Apple Premium, Koçtaş, Altus ve Kredixshop yetkili satıcılarında tüketicileri bekliyor. Kampanyanın detayları www.biri.com.tr sitesinde yer alıyor.
BiRi ADSL paketlerinde başka neler var:
– Kablosuz modem
– 8GB kotalı, anti-virüs/anti-spam korumalı e-posta alanı
– 5GB kotalı dosya alanı
– “BiRi Vitamin”
– “Aile Koruma Hizmeti”
– Ayda sadece 2.75 TL’ye ya da yıllık 28 TL’ye BiRi Güvenlik Hizmeti
Basın bülteninden derlenmiştir.
Kaynak: www.chip.com.tr

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.