BlackBerry Curve 8900

Entegre GPS, 3.2 megapiksel kamera ve Wi-Fi bağlantı desteğiyle BlackBerry kullanıcılarının beklediği cihaz Curve 8900 Avea ile Türkiye’de.

Research In Motion (RIM) tarafından üretilen BlackBerry Curve 8900, Avea ile Türkiye’de satışa sunuluyor. BlackBerry Storm modelinin öncesinde fiziksel Q klavyesiyle ve sunduğu özelliklerle BlackBerry kullanıcıları tarafından merakla beklenen cihaz entegre GPS, Wi-fi ve 3.2 megapiksel kamerasıyla öne çıkıyor. Avea aboneleri, BlackBerry Bireysel Servisi için iki ayrı ücretlendirme seçeneklerinden birini tercih ederek cihazı 12 ay kullanım taahhüdü ile aldıklarında, ilk 3 ay için internet ücreti ödemeyecek.
BlackBerry Curve 8900’ün kamerası 3.2 megapiksel çözünürlük sunuyor. Önceki modellerde oldukça zayıf ve kullanışsız olan kamera bu cihazda daha etkin bir özellik olarak sunuluyor. Otomatik netleme, flaş ışığı v video kayıt özellikleriyle kamerası gerçek anlamda ‘kullanılabilir’ ilk BlackBerry olarak değerlendirilebilir. MicroSD/SDHC kart desteği ile hafızası 16 GB’a kadar artırılabilen BlackBerry Curve 8900, tam Q klavyeye sahip.
kaynak

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.