Bosch yeni LCD flat-panel monitör serisini pazara sundu

Bosch Güvenlik Sistemleri, yüksek çözünürlüklü LCD flat-panel monitör ailesini pazara sundu.
Bosch Güvenlik Sistemleri analog video, dijital video kaydediciler (DVR) ve bilgisayar uygulamalarında kullanılabilecek yüksek çözünürlüklü LCD flat-panel monitör ailesini pazara sundu. Benzer ürün ailesi olan LED flat-panel monitörler ile birlikte pazara sunulan bu monitör ürün yelpazesi, firmanın CCTV pazarındaki mevcut CRT monitörlerinin yerini alacak.
• Görüntülerin kolayca anlaşılmasını sağlayan gerçek renklere sahip parlak, yüksek kontrastlı resim.
• Göz yorulmasını en aza indiren titreşimsiz ekran.
• Uzun ömürlü floresan arka şık sayesinde uzun süreli parlaklık.
Pazardaki endüstriyel LCD panellere uygun olarak, monitörlerin 8,4-inç ve 10,4-inç modelleri bulunuyor. 230 ila 250 cd/m2 arasında maksimum parlaklığa, rahat izleme ve kolay görüntüleme için çok yüksek renk doğruluğuna ve 500:1 ila 600:1 arasında kontrast oranına sahip olan monitörlerin, ayrıca, hızlı hareket eden videolarda net görüntü almasını sağlayan 10-20 milisaniye ekran yenileme hızı özelliği de bulunuyor. İsteğe bağlı olarak, rack kabin içerisinde, masaüstünde veya duvara monte edilerek kullanılabilen monitörler, geniş yatay ve dikey izleme açısı sayesinde net görüntü alıp, izlemeyi kolaylaştırıyor.
CRT tipi monitörlerde zamanla meydana gelen ışık azalması, Bosch LCD monitörlerde bulunan uzun ömürlü floresan arka ışık desteği ile engelleniyor ve ekranın her zaman aynı parlaklık seviyesini koruması sağlanıyor. Bu sayede gözü yoran titreşimlerin oluşması önlenirken, monitör gözlere zarar vermeden daha uzun süre kullanılabiliyor.
Geniş bir sinyal giriş seçeneğine sahip olan Bosch LCD monitörlerin üzerinde iki adet kompozit BNC girişi, iki adet çevrimsel (loop-through) çıkışı, Y/C (S-video)- çevrimsel video-ses girişleri ile DVR veya bilgisayar bağlantısı için bir adet analog VGA girişi bulunuyor.
Kaynak: www.kurumsalhaberler.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.