Cebinizdeki Dizüstü

Palm, Treo 750 Smartphone ile kullanıcılara dünya standartlarındaki Palm deneyimini Microsoft Windows Mobile 5.0 işletim sistemi ile bir arada sunuyor.

 

Palm Treo 750, hem bir cep telefonu hem de bir avuçiçi bilgisayar. Normal bir bilgisayarın yapabildiği hemen hemen herşeyi yapmanıza olanak veren Palm Treo 750 ile Office dokümanlarını açma, düzenleme, kaydetme, not alma, ses kaydetme, MP3 dinleme, video izlemenin yanı sıra kablosuz e-posta alabilir, geniş bant bağlantı hızlarında İnternet’te gezinebilirsiniz.

Microsoft’un Direct Push Teknolojisi’nin yerleşik olarak bulunduğu Treo 750 ile Outlook e-postalarınızı, ajandanızdaki değişiklikleri, kişiler ve görevler listenizdeki yeni girişleri de saniyeler içinde alabiliyorsunuz.

Palm Treo 750 dünyanın her yerinde çalışan beş bant bir GSM telefon olmanın yanı sıra, 3G/UMTS standartlarını da destekliyor. Bu sayede kablosuz e-posta almanıza, geniş bant bağlantı hızlarında İnternet’te gezinmenize olanak veriyor. Ayrıca Palm’in kullanıcı dostu tümözelliklerini Windows Mobile işletim sistemiyle birlikte kullanabiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak, Palm Treo 750’yi satın alanlar geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Windows Mobile 6.0 işletim sistemine de geçebiliyorlar.

 

Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.