Çift SIM Kartlı, Üstelik 3G

Ürettiği çift sim kartlı telefonlarla adından sıkça söz ettiren General Mobile, iki hat kullanan ama 3G’den mahrum kalmak istemeyenler için yeni modelini duyurdu.
UMTS 3G, EDGE, GPRS, MMS, SMS ve e-posta desteği sunan General Mobile DST3G Cool Black, UMTS ve GSM bir arada kullanıldığında, iki hat aktif sadece UMTS veya tek hat olarak kullanıldığında 5 gün bekleme süresine sahip. Kutu içeriğinde iki adet pilin bulunduğu DST3G Black, bir önceki modelinden farklı olarak 3 megapiksel kameraya sahip. Ürün ayrıca MSN, Yahoo Talk, Google Talk ve AOL Messenger kullanımına da olanak sağlıyor. 

Çift SIM kart destekli DST3G Black, 3G desteği de sunuyor.
MP3, MPEG4, 3GP oynatıcıya, stereo hoparlöre, 2 adet değiştirilebilir menü görüntüsüne, arka plan olarak hareketli flash uygulamasına sahip olan DST3G Black, 4GB’lık arttırılabilir hafızayı destekliyor. Kişiselleştirme için sunduğu özelliklerle dikkat çeken General Mobile’ın bu yeni modeli, menüsündeki profiller bölümünden yapacağınız ayarlama ile SIM1 için toplantı moduna geçerken, SIM2 için dışarıda modu ile çağrıları iletebiliyor. Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı ise 399 TL olarak belirlenmiş durumda.
Yazan: Melih Çelik
kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.