Çift SIM'li Android – General Mobile'ın ağır topu

Çift hat destekli modelleriyle ülkemizde çok popüler bir marka olan General Mobile, Android işletim sistemiyle çalışan 5 megapiksel kameralı yeni modelini Barselona’da tanıtacak.

Çift hattı aynı anda kullanmaya izin veren telefon modellerinin Türkiye’de çok popüler olduğunu biliyoruz. Çift hatlı ürünleriyle bu pazarın en iddialı markalarından olan General Mobile, Şubat ayında Barselona’da düzenlenecek Mobile World Congress etkinliğinde sıra dışı bir ürünü tanıtmaya hazırlanıyor.
Google’ın başını çektiği Open Handset Alliance tarafından sunulan açık kaynak kodlu Android işletim sistemiyle çalışan yeni DSTL1 modeli, 5 megapiksel kamera ve dokunmatik ekranla çift hatlı modelleri aşıp, bütün gelişmiş mobil iletişim cihazlarıyla yarışmaya geliyor. Sharp tarafından üretilen otomatik netlemeli 5 megapiksel kameraya sahip olan cihazın dokunmatik ekranı da Sharp imzalı. 4GB dahili hafıza sunan General Mobile DSTL1, bluetooh’un yanı sıra Wi-Fi bağlantısına da sahip. 624 MHz hızında işlemci, Avi, DivX desteği, 8 GB’ye kadar hafıza kartı, Java ve EDGE cihazın sunduğu diğer özellikler arasında.
Kaynak ve devamı için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.