Çift SIM’li Windows Cep Telefonu

Çift SIM kart taşıyabilen ve aynı anda iki hatta bekleme yapan Windows Mobile işletim sistemli ilk cep telefonu duyuruldu. HKC G1000 ve W1000 yakında satışta.

HKC isimli Uzak Doğulu üretici, dünyanın ilk Windows Mobile işletim sistemine sahip çift kartlı telefonlarını duyurduğunu açıkladı. Üreticinin sunduğu iki modelden bir tanesi olan W1000 içinde bir GSM bir tane de CDMA şebekesi için kart yuvası bulunuyor. Bu şekilde iki farklı hattı dünyanın her yerinde kullanabiliyorsunuz. G1000 modeli ise iki tane GSM hattı için kart yuvası bulunduruyor ve CDMA şebekelere bağlanma konusunda bir beklentisi olmayan kullanıcılara hitap ediyor. Aşağıdaki videoda ürünün bir tanıtımı mevcut.
İzleyin

Diğer Özellikler
Ürünlerde 2,8 inçlik 240×320 piksellik dokunmatik ekran ve iki megapiksellik bir kamera mevcut. Ürünün depolama alanını microSD bellek kartıyla artırabiliyorsunuz. Ürünlerde kablosuz ağ desteği veya GPS ise bulunmuyor. Sundukları önemli işlevsellik ise Windows Mobile işletim sisteminin nimetleri olarak düşünülebilir.

Kaynak:.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.