Corion Mutfak Tezgahı

Corion mutfak tezgahının temizliği çok kolay ve pratiktir. Mutfak tezgahının üstünde oluşan yağ ve kir gibi kötü lekeleri sabunlu su ve kremli deterjanlar ile silip sonrasında güzelce durulayıp kurulayabilirsiniz. Aynı zamanda ürünün bakımı da çok basittir. Corion mutfak tezgahı parlaklığını ve yeni yapısını korumak için ayda bir sefer ya da iki kez kremli deterjan ile temizleyip ardından yumuşak bir bez ile kurulayabilirsiniz.

Bu şekilde corion mutfak tezgahı daha canlı bir görünüme kavuşur. Aynı zamanda tezgah üzerinde oluşabilecek çizikleri yok etmek için toz deterjanlar ile silerek çiziklerin yok olması sağlanır. Ürün oldukça kullanışlı ve sağlam olduğu için çok rağbet görür. Özellikle günümüzde yeni evlerin her biri için corion marka ürün tercih edilir.

Corion Tezgah Nasıl Tamir Edilir?

Corion mutfak tezgahında çatlak oluşması durumunda bu yerin tamiri için öncelikli olarak gerekli alanın temizlenmesi gerekir. Daha sonrasında ise corion malzemesinden kesilen bir plaka temizlenen alana yapıştırılır. Bu sırada 2 saat kuruması beklenir. Hasarlı bölgeye yapışan ikinci plakanın etrafı güzelce zımparalanır. Corion mutfak tezgahı eski canlı ve parlak haline gelsin diye cilalanarak tamirat işi tamamlanır. Sizde corion mutfak ürünü temin etmek isterseniz http://www.akikdekorasyon.com/ sitesinden hizmet alabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.