Darty Ve Sertab İşbirliği İle Türkiye’de Bir İlk

Elektronik perakende zincir mağazası DARTY’nin yeni uygulaması Sertab Erener’in de katıldığı etkinlik ile basın mensuplarına tanıtıldı.
Ünlü sanatçının son single’i Açık Adres müzik marketlerden önce DARTY’de yerini aldı. DARTY İstinye Park’ta gerçekleşen toplantıda Sertab Erener basın mensupları ve DARTY müşterilerine uygulamayı bizzat kendi deneyerek anlattı.
03 – 06 Aralık tarihleri arasında Sertab Erener’in yeni şarkısı tüm DARTY mağazalarında bluetooth aracılığı ile laptoplara ve cep telefonlarına ücretsiz olarak yüklenebiliyor. Türkiye’de ilk kez uygulanan bu yöntem ile korsan müzik paylaşımının bir nebze de olsa önüne geçilmiş olacak. Tüm DARTY mağazalarındaki bu ücretsiz etkinlik Pazar gününe kadar devam edecek.
Sertab Erener’in son şarkısı Açık Adres’in söz ve bestesi Soner Sarıkabadayı’ya, düzenlemeleri ise Mustafa Ceceli’ye ait. Yeni single, 7 Aralık’ta müzikseverler ile buluşacak.
DARTY Türkiye Mağazaları
Darty Profilo Mağazası, Darty Kale Outlet Center Mağazası, Darty Yenibosna Mağazası, Darty İstinye Park Mağazası, Darty Markiz Mağazası, Darty Carousel Mağazası, Darty Mavişehir Koçtaş İzmir Mağazası, Darty İzmit Real Avm Mağazası, Darty Palladium Mağazası, Darty Ankara Malltepe AVM Mağazası, Darty Eyüp Mağazası, Darty Beylikdüzü Koçtaş Mağazası, Darty Şişli
Kaynak: www.basinbulteni.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.