Datron Aero TW8M

Datron, desenli dizüstü, Datron Aero TW8M’i piyasaya sürdü. Kapağındaki piyano yüzeyindeki ince yaldızlı iç içe geçmiş dalgalı yuvarlak figürler, yeni IMR Coating teknolojisiyle elde edilen TW8M’de, derinlik duygusu yaratıyor.

Farklılık yaratan tasarımın öne çıkan özelliği parlak kapak yüzeyindeki retro desenler. Datron TW8M, yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayarın, aynı zamanda son derece şık olabileceğini bize ispatlıyor.
Core 2 Duo işlemci kullanan TW8M, 3GB DDR2 800 MHz belleğe ve 250 GB sabit diske sahip. Pil ömrü 3.5 saate dayanırken, masaüstü bilgisayarını dizüstüne taşıyan kullanıcılara ideal çözümler yaratıyor. Bir masaüstünden beklediğimiz performansı bize fazlasıyla sağlayan Datron Aero TW8M şimdi çok uygun fiyatlarla karşımızda.
15.4 inç parlak ekranı ile en güzel görüntüleri yakalayabilecek, 2.0 Megapiksel çözünürlüğe sahip Web Kamerası ile kendi görüntülerinizi paylaşabileceksiniz. Windows Vista Basic ile satışa sunulan bu model evinizin şık, çantanızın vazgeçilmez bir parçası olmaya aday. Datron farkını siz de KDV dahil 1241TL ile yaşayabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi için www.datron.com.tr adresini ziyaret ediniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.