Datron’dan Mobee de KDV indirimi başlamıştır!

Datron’un, %10 bahar indirimine ek olarak %10 KDV indirimi eklendi!. Mobee ailesinin ortanca ferdi Mobee 8.9” larda %10 indirim başladı!

Hareketli yaşam tarzını benimseyenler, tatilciler ve öğrenciler için özel olarak üretilen Datron Mobee 8.9”, yeni teknoloji Via CM-7M işlemci kullanıyor. Piyasadaki diğer netbooklar Intel atom işlemci kullanırken Mobee 8.9” in Via kullanmasının sebebi; Via’nın daha az enerji tüketmesi. Via CM-7M, az enerji tüketerek, 6 saate kadar pil ömrünü uzatıyor.
Datron Mobee 8.9” kompakt tasarımıyla, kullanıcıları özgürlüğe davet ediyor. El çantalarında, okul çantalarında rahatlıkla taşınabilecek boyutlarda olan Mobee 8.9”, sadece 1,1 kg. Datron Mobee 7”, 2 adet 2.0 USB port, ve 3’ü bir arada kart okuyucusu içeriyor (SD, MMC, MS). Yüksek kalite 1024 x 768 çözünürlüğe sahip.8.9 inç parlak ekranı ile en güzel görüntüleri yakalayabilecek, Web Kamerası ile kendi görüntülerinizi paylaşabileceksiniz. Datron Mobee 8.9”, artık Windows XP işletim sistemi kullanıyor. Bu da 1 GB lık Mobee’nin videoları takılmadan oynatabileceği anlamına geliyor.
Datron Mobee’ nin estetik tasarımı, yeni konfigürasyonunun üstünlüklerini gölgede bırakacak kadar iddialı. Parlak piyano siyahı şık tasarımı, öğrencilerin ve çok seyahat edenlerin yanlarından ayırmak istemeyecekleri bir bilgisayar olacak. Datron’un %10 bahar indirimi ve kdvdeki %10 indirimle artık Datron Mobee 8.9”, sadece 329$ KDV. Bu ürünü daha detaylı incelemek için www.datron.com.tr adresine bakabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.