Dünyagöz’den yurtdışına 6 yeni şube

Göz sağlığı gibi önemli bir branşta sağlık turizmi faaliyetlerini yürüten Dünyagöz her geçen gün Avrupa’dan gelen yabancı hasta sayısının artması sonucunda Avrupa’daki merkez noktalarını arttırarak daha çok yabancı hastaya ulaşmayı hedefliyor.
Dünyagöz, Berlin, Amsterdam, Köln ve Belçika’dan sonra Avrupa’daki 5. şubesini Arnavutluk’un başkenti Tiran’da açıyor. 14’üncü yılında 14’üncü merkezini açacak olan Dünyagöz ülkeyi Uluslar arası standartlarda belgelenmiş kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmayı hedefliyor. Dünyagöz, Tirandan hemen sonra 3 ay gibi kısa bir süre içinde Romanya, Rusya, Azerbaycan, Ukrayna ve Irak’ta açılacak olan yeni şubeleri ile dünyanın en büyük göz hastaneleri zinciri olma özelliğini devam ettirecek.
Dünyagöz Grubu yurt dışı merkezleriyle eş zamanlı olarak 12.000m²‘ lik kapalı alanda Akdeniz Bölgesi’nde hem yerli hem de yabancı hastalar için Dünyagöz Antalya’yı hizmete açacak. 11 farklı dilde hizmet verebilen doktor ve uzman personelin görev yapacağı, en son teknolojilerle donatılmış Antalya hastanesinin, ülkemizin sağlık turizmi potansiyeline büyük katkı sağlaması bekleniyor.
En son jenerasyon teknolojilerle donatılan yurt dışı kliniklerinde göz hastalığı ile ilgili detaylı tetkik ve muayeneden geçecek hastalar daha sonra tedavi olmak üzere profesyonel bir ekip tarafından Türkiye’de karşılanacaklar. Ülkemize gelecek yabancı hastalar, 5 yıldızlı tatil programları ile birlikte hem göz sağlıklarına kavuşmanın hem de Antalya’nın eşsiz doğasında geçirilecek güzel bir tatilin mutluluğunu yaşayacak. Antalya’nın en önemli otelleri ile yapılan anlaşmalar sonucunda hastalar hem hastane de hem de otelde konaklamaları müddetince alacakları hizmette VIP farkını yaşayacaklar.
Dünyagöz Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ERAY KAPICIOĞLU;
“2007 yılında 97 farklı ülkeden 15.000’den fazla hasta hastanemize gelerek göz tedavisi oldu. 2009’un sonlarına geldiğimiz şu günlerde bünyemizde tedavi olan yabancı hasta sayımız 22.000’i bulmuştur.
Bu sayımızın 2010 yılında 40.000’leri aşmasını bekliyoruz. Dünyagöz Grubu olarak, 2010 yılı ortalarında resmi açılışını gerçekleştireceğimiz Antalya hastanemiz ile sağlık turizminde çığır açmayı hedefliyoruz.” diyor.
Kaynak: www.kurumsalhaberler.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.