Dünyanın ilk projektörlü telefonu

Amerikan Logic Wireless firması tarafından dünyanın ilk projektörlü cep telefonu üretildi. Fakat ilk ürün tarihe boyutlarıyla geçecek gibi.
Birçok firma mini, piko ya da mobil olarak tanımlanan projektörler üretiyor. Cep telefonlarını üzerlerindeki küçük LCD ekranlar vasıtasıyla kullanıyoruz. Bazı modellerde buluna TV çıkışı özelliği de kablo ve sabit olma sebebiyle her an kullanmaya uygun değil. Bunun üzerine üreticiler mini projektörleri cep telefonlarına entegre edebilmek için modülleri küçültüp kullandıkları enerji miktarını azaltmaya çalıştı.
Logic Bolt adını verdiği ürünle bu alanda ilk olmayı kafasına koyan Logic Wireless, ürünü CES dahilinde ziyaretçilerin beğenisine sundu. 2.4 inçlik (6 cm) dokunmatik ekrana sahip cihaz bluetooth bağlantısı ve 3 megapiksel kamera da sunuyor. Java tabanlı işletim sistemiyle çalışan Bolt, üzerindeki 1800 mAh piliyle sadece 2-3 saat konuşma süresi sunuyor. Firma cihazın daha gelişmiş versiyonu için kolları sıvadı. Hedef daha yüksek çözünürlüklü kamera, 3N bağlantı desteği ve 5 saat pil ömrü.
Kaynak ve Detaylı bilgi için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.