Evin her köşesinde müzik keyfi

Sonos’un yeni kablosuz müzik sistemi iki farklı odada tek bir müzik parçasını dinlemenize olanak sağlıyor
Bütün dijital müzik arşivinizi, evinizin birçok odasında sadece tek bir bir kumanda ile yönetebileceğinizi düşünün. Kablosuz çok oda müzik sistemlerinde dünyanın lider üreticilerinden biri olan Sonos, yeni BU150 müzik sistemi ile eskisinden daha uygun fiyata daha gelişmiş teknolojiyi sizlere sunuyor.

Bu paketle sevdiğiniz müzikleri yatak odanızdan bahçenize kadar evinizin her  yerinden dinleyebiliyorsunuz. Bunun için duvarları yıkmaya veya yeniden elektrik tesisatı döşeme derdi de yok. Sonos renkli ekran kontrolör ile aynı şarkıyı farklı odalarda veya farklı şarkıları farklı odalarda dinleyebiliyorsunuz.  Kablosuz çok yönlü Sonos kontrolörüyle, bütün dijital müzik arşivinizi, internet radyolarını dinleyebiliyorr,  tüm on-line müzik sitelerine üye olabilir ve hatta çok sevdiğiniz CD’lerinizdeki ve mp3 çalarlarınızdaki parçaları bile kullanabiliyorsunuz. 
Tabii ki müzik sistemleri uzmanı olan Sonos’un fiyatı da elektronik üreticilerinin ortaya çıkardığı elektronik müzik cihazlarından biraz yukarıda.
Yeni Sonos BU 150, Zone Player 90 (ZP 90), Zone Player 120 ( ZP 120) ve Controler 100 ( CR 100 )’da oluşan küçük paket ile evin iki köşesinde müzik dinlenebiliyor. İsterseniz  birden çok “player” satın alarak bu keyfi çok daha fazla noktaya yayabilirsiniz. Www.sfrkd.com tarafından satılan Sonos’un fiyatı ise KDV dahil 999 Euro.
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.