Expertexim eğitimleri ile ticari kariyerinize prestij katın

Expertexim Uluslararası Ticaret Akademisi, Uluslararası Ticaret alanında profesyonel eğitimler gerçekleştiriyor.
Expertexim Uluslararası Ticaret Akademisi, Uluslararası Ticaret alanında profesyonel eğitimler gerçekleştirmek adına 2007 yılında kurulmuş bir akademidir.
Orijinal bir yapıya sahip olan bu akademi, katılımcılarını yormadan Türkiye’nin bir çok şehrinde bulunan Biletix ödeme noktalarından başvurularını alabilmekte ve yine Türkiye’nin en seçkin üniversitelerinden biri olan İstanbul Teknik Üniversitesinde eğitimlerini gerçekleştirmektedir.
Ayrıca online olarak ta biletix.com dan ve kendi web sitesinden 7/24 başvuru alabilen Expertexim, bu sistem ile tatil günlerinde dahi çağrı merkezi hizmeti verebilmekte ve eğitimlerine başvuru ve ödeme alabilmektedir.
Sektörde alanındaki bir çok branşta neredeyse tekel olarak eğitim yapan Expertexim, özellikle Uluslararası Ticaret Hukuku, Deniz Ticareti ve Hukuku ve Uluslararası Pazarlama gibi bir çok alanda rakipleri bulunmamaktadır ve kendi özgü sistem ile sirkülasyonlu bir biçimde eğitimlerine güçlü bir şekilde devam etmektedir.
Hemen hemen Türkiye’nin bir çok ilinden eğitimlerine katılım alan Expertexim, sektöre nitelikli bilirkişi yetiştirebilme gücüne ve gerçek iş hayatı tecrübelerini en başarılı bir şekilde aktarabilme yeteneğine sahiptir.
Temel felsefesinden bir olan kişisel ve kurumsal kariyerleri daha ileri seviyeye taşımak misyonunu; Ticari Kariyerinize Prestij Katar! sloganı ile tüm eğitimlerinde kanıtlamaktadır.
Expertexim Bazı Eğitim Branşları:
• Uluslararası Ticaret Sertifika Kursu
• Uluslararası Lojistik Sertifika Kursu
• Uluslararası Ticaret Hukuku Sertifika Programı
• Uluslararası Ticarette Satış Teknikleri Sertifika Programı
• Deniz Ticaret ve Hukuku Sertifika Programı
• Lojistikte Taşımacılık ve Depolama Yönetimi Sertifika Programı
• Lojistikte Çağdaş Uygulamalar Sertifika Programı
• Uluslararası Pazarlama Sertifika Programı
Kaynak: www.kurumsalhaberler.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.