Fenercell, Fenerliler mobil dünyada

Fenercell markası ile hizmete sokulacak olan yeni mobil sanal operatör (MVNO) için Avea ve Fenerbahçe Spor Kulübü işbirliğine gitti.
Dünyanın en zengin 20 futbol kulübü arasına giren ilk Türk takımı olan Fenerbahçe Spor Kulübü, gelirlerini artırmak ve taraftarlarını birarada tutacak bir platform oluşturmak adına yine kendi alanında bir ilk olan “Fenercell” isimli mobil sanal operatörü hayata sokmaya hazırlanıyor. Avea ile gerçekleştirilen işbirliği sonucu hayata geçecek olan Fenercell sayesinde taraftarlar özel avantajlarla konuşabilecek. Aynı zamanda taraftarı olduğu takıma katkıda bulunmuş olacak.
Avea ile gerçekleştiren Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Fenercell tanıtım toplantısına Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Avea CEO’su Cüneyt Türktan, Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı ve Fenerbahçe İletişim Hizmetleri Tic. ve San. AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, Avea üst düzey yöneticileri ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.  
Törende konuşan Avea CEO’su Cüneyt Türktan, “Dünyada yaygın olarak sunulan mobil sanal operatörlük öncesi “Mobil Telekomünikasyon İşbirliği” hizmet modelini Türkiye’de ilk defa biz hayata geçiriyoruz. Türkiye ve Avrupa’nın güçlü markalarından biri olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün, Türkiye’nin “en çok konuşturan ve en çok tercih edilen operatörü” Avea ile böylesine önemli bir işbirliğine imza atması her iki taraf için de büyük bir anlam ifade ediyor. Fenerbahçe taraftarları, hangi operatörden olursa olsun mevcut numaralarını Fenercell’e taşıyarak ya da Fenercell markası ile yeni bir hat alarak Avea’nın güçlü altyapısı ve Fenercell’in benzersiz tarifeleri ile doya doya konuşacaklar” dedi.   
Hedef: 1 milyon abonelik
Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından son dönemde, Avea ile geliştirilmiş olan kuvvetli stratejik ortaklığın bir uzantısı olarak gerçekleşen Fenercell, klasik mobil konuşma ve SMS’i rekabetçi tarifelerle sunmanın yanında, teknolojinin elverdiği tüm imkanları kullanarak yaratıcı katma değerli servisleri de taraftarlarının hizmeti sunacak. Fenercell, gelişmekte olan katma değerli servisler sektöründe sunacağı hizmetlerle, Fenerbahçe taraftarlarıyla kurulan gönül bağını sanal ortamda da pekiştirecek. Kendi kendini finanse edecek bir model üzerine kurulan Fenercell ile ilgili Türkiye’nin en geniş taraftar kitlesine ve en değerli markalarından birine sahip olan Fenerbahçe’nin hedefi, orta vadede 1 milyon abonenin üzerine çıkmak ve yıllık 20 milyon TL brüt geliri aşmak.
Fenercell tarifesi avantajlarından faydalanmak isteyen Fenerbahçe taraftarları, isterlerse mevcut numaralarını kullanmaya devam edebilecekler. Fenerbahçe taraftarları, hali hazırda faydalandıkları mobil telekomünikasyon hizmetlerini Avea’ya taşıyarak Fenercell’e abona olabilecekler.
Faturalı ve faturasız
Fenercell’li olmak isteyen Fenerbahçe taraftarları abone olmak için faturalı ya da faturasız hat seçenekleri arasında tercih yapabilecekler. Fenercell aboneleri, telefonlarına kontör yüklemek istediklerinde özel olarak satışa sunulacak özel Fenercell marka ve logolu kontör kartlarını kullanabilecekler. Fenercell’e özel hizmet verecek olan 444 0 907 numaralı çağrı merkezi ile www.fenercell.com, wap.fenercell.com adresli web ve wap siteleri de abonelerin erişimine açık olacak.
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.