FIAT, yeni projesiyle araç tutkunlarına eğlenceli bir websitesi sunuyor.

FIAT, yeni projesiyle araç tutkunlarına eğlenceli bir websitesi sunuyor. FIAT Ticari Araçlar’ın iddialı üyesi Fiorino modeli için hazırlanan sitede, kullanıcıları hem tasarım yapma hem de ödüller kazanma şansı bekliyor.
benimfiorinom.com adresine tıklayan kullanıcılar, sitede Fioriono araç tasarlama konfigüratörüyle karşılaşıyorlar ve jantlar, aynalar, stickerlar ve daha birçok aksesuar kullanarak Fiorino’nun dış tasarımını kendi zevklerine göre değiştirebiliyorlar. Ardından bu tasarımlar galeriye kaydedilerek diğer kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
Peki araç tutkunları hangi aksesuarları kullanarak Fiorino’yu baştan yaratabilecekler? Sitede motor kaputu, port bagaj, marşpiye, ön tampon, jant, far maskesi, yan süs çıtası, sticker, yan ayna ve 12 farklı renk opsiyonundan seçimler yaparak yüzlerce farklı Fiorino tasarlamak mümkün. Ayrıca sunulan 6 farklı arka plan seçeneğiyle de aracın arka planı isteğe göre değiştirebiliyor. Galeriye kaydedilen tasarımlar ise duvar kâğıdı olarak indirilebiliyor ve arkadaşına öner koduyla siteyi henüz keşfetmemiş olanlarla paylaşılabiliyor.
FIAT, sitede tasarımlarıyla yer alan kullanıcılara sürprizler de sunuyor. Bunlardan ilki 2010 yılında yollara çıkacak olan Fiorino Özel Serisi’ne kullanıcıların katkıda bulunabilecek olmaları. Tasarlanan araçlar arasından en sık kullanılan aksesuarlar belirlenecek ve bu aksesuarlar 2010 yılında yollarda göreceğimiz özel seriye ilham verecek. Bu sayede site kullanıcıları, kendi tasarımlarından çizgileri Fiorino Özel Serisi’nde görebilecekler.
Diğer sürpriz ise kullanıcılara hediyeler kazandıracak. Çünkü sitede yer alan soruya cevap vererek Fiorino tasarlama kampanyasına katılanlardan her 2500. kişi Trek 3900 Disc MTB Dağ Bisikleti, her 1000. kişi TomTom GO 720 Navigasyon Cihazı, her 500. kişi Neatcar’dan Boya Koruma Sistemi ve her 100. kişi Fiorino Polar Atkı-Şapka Takımı kazanacak. Buraya tıklayarak kendi tasarımınızı oluşturmaya başlayabilir ve hediye kazanma şansını yakalayabilirsiniz.
Kaynak: www.internethaber.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.