Fiat'tan sıfır faizle otomobil

Fiat, kasım ayı sonuna kadar geçerli olacak ve peşin alımlarda yüzde 14’lük indirim imkanı sağlıyor.
Fiat’tan yapılan yazılı açıklamada, Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans desteğiyle 11 ay vade ve yüzde 0 faizle 11 bin TL’lik kredi imkanının da sağlandığı kampanya ile Fiat Linea, Fiat Grande Punto ve Fiat Albea Sole modellerinin ÖTV dönemi indirim imkanlarıyla satın alabilme kolaylığı sunulduğu belirtildi.
Kasım ayı sonuna kadar sürecek yeni kampanyası kapsamında ÖTV dönemi indirimlerinden yararlanma fırsatını kaçırdığını düşünen otomobil severlere büyük avantajlar sağlandığı vurgulanan açıklamada, şöyle denildi:
”Fiat’ın peşin alımlarda yüzde 14 indirim sağlayan kasım kampanyası kapsamında, Fiat Linea 26 bin 170 TL’den, Fiat Grande Punto 24 bin 820 TL’den, Fiat Albea Sole ise 19 bin 420 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim başlangıç fiyatlarıyla tüketicilerin ilgisine sunuluyor. Yeni kampanya kapsamında peşin alım indiriminden yararlanamayacak müşterilere ise Fiat Finans desteğiyle uygun peşinat ve düşük taksitlerle ödeme kolaylıkları sunan kredi kullanma imkanı sağlanıyor.
Fiat’ın yeni kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilere 40 bin TL’ye kadar ve 48 aya varan vade seçenekli kredi alım imkanının yanı sıra ’11 ay vade ve yüzde 0 faizle 11 bin TL’ kredi kullanma ayrıcalığı da sunuluyor. Ayrıca Fiat Finans desteğiyle Fiat Bravo modeli için 18 bin TL için 36 ay vade ve yüzde 1.01 faizli cazip avantajlar sunan kredi kullanma imkanı da kampanya avantajları arasında yer alıyor.”
Kasım ayı boyunca otomobil satın alma tercihini Fiat’tan yana kullanacak tüm müşterilere, ”3 yıl/150 bin kilometre” garantisinin de hediye edildiği bildirildi.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.