Genius'dan yeni lazer fare

Genius’ın optowheel tekerlekli lazer fare serisine bir yenisi daha eklendi

Genius’un geliştirdiği dokunmatik optik tekerlek teknolojisi olan OptoWheel destekli NetScroll T220 Laser ile klasik mekanik tekerlekli farelere göre çok daha performanslı bir şekilde çalışabilmeniz mümkün. Devrim yaratan bu teknoloji sayesinde dört yöne yapacağınız kaydırma işlemleri için mavi renkli dokunmatik panel üzerinde parmak ucunuzu gezdirmeniz yeterli.
Eğer yüzlerce sayfalık bir doküman üzerinde çalışıyorsanız ya da görüntülediğiniz İnternet sayfası üzerinde çalışmak için çok uzunsa, yapmanız gereken tek şey NetScroll T220 Laser’ın sol tarafında bulunan Turbo Scroll tuşuna basmak. Böylece Turbo Scroll moduna geçerek belge içinde çok hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz. Turbo Scroll modundan çıkmak için ise parmağınızı tuşun üzerinden kaldırmanız yeterli.
Hem sağ el ile hem de sol el ile rahatça çalışabilmek için özel olarak tasarlanmış olan NetScroll T220 Laser’ın gelişmiş lazer algılayıcısı sayesinde isterseniz 800 dpi çözünürlükte isterseniz 1600 dpi çözünürlükte çalışabilirsiniz. Farenin sol, sağ ve orta tuşlarına aynı anda 5 saniye basılı tutarak çözünürlük değerinizi anında değiştirebilirsiniz. Sıradan optik fareler ile NetScroll T220 Laser arasında kıyaslanamayacak kadar büyük bir izleme gücü farkı vardır. 
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.