GN Netcom, Avaya DevConnect Programı’nda Altın Üyeliğe Seçildi

GN Netcom’un Altın Üye seçildiği “Avaya DevConnect” şirketler ağı,
çoklu tedarikçi ağının değerini yükselten yenilikçi, IP uyumlu
Birleşik İletişim Uygulamaları yaratıyor.
Jabra markası altında yenilikçi kulaklık setleri üreten GN Netcom ticari iletişim uygulamaları, sistemleri ve servislerinin lider sağlayıcısı Avaya Inc. tarafından Avaya DevConnect programı üyeliğine seçildi.  
GN Netcom, Avaya Birleşik İletişim’in masaüstü telefonları ve yazılımları ile uyumlu kablosuz ve kablolu çözümler geliştiriyor. Ergonomik rahatlığı ile çalışanın üretkenliğini artıran, kurulumu ve kullanımı kolay kulaklık ve ahize setleri sayesinde şirketler, Birleşik İletişim’in tüm avantajlarından istedikleri zaman, istedikleri yerde faydalanabiliyorlar… 
Avaya DevConnect programı, Avaya çözümlerinin standartları ile uyumlu tedarikçilerce üretilen yenilikçi ürünlerin geliştirilmesini, uygunluk testlerini ve ortak pazarlamasını teşvik ediyor. Avaya DevConnect kapsamında şu anda binlerce yazılım ve donanım geliştirme şirketi, sistem entegratörü, hizmet sağlayıcı ve müşteri bulunuyor. Üye kurumlar konuşulan dili algılama uygulamaları, kablosuz uygulamalar, bilgisayar-telefon entegrasyonu ve raporlama özellikleri ile dikey endüstrilere uyarlanmış özel uygulamaların da aralarında bulunduğu Avaya uyumluluğu test edilmiş yenilikçi çözümler yaratmış bulunuyor.
DevConnect programı, üye kuruluşlarına birtakım araçlar ve yeterlilikler sunuyor. Örneğin Avaya Aura™ Uygulama Yetkilendirme Hizmetleri (AES – Application Enablement Services) kapsamında geliştiricilerin Avaya’ya uyumlu ağ, cihaz ve uygulama geliştirmesini kolaylaştıran uygulama programlama ara yüzleri, protokolleri ve web hizmetlerinden oluşuyor. DevConnect programının üyeleri ayrıca, Avaya’nın teknik kaynak ve eğitimi de içeren çeşitli destekler alıyor.
Ayrıntılı bilgi için:
Meltem Demiryonar
Caretta İletişim
0216 470 93 43 – 119
[email protected]
Basın bultenlerinden derlenmiştir

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.