Göz dostu monitör

LG Electronics göz sağlığını korumaya yönelik yeni monitörü W53’ü satışa sundu
 LG Electronics, otomatik olarak odadaki ışığa göre kendini ve ekran üzerindeki içeriği ayarlayan ve uzun kullanımlarda göz yorgunluğunu büyük ölçüde azaltan yeni W53 SMART Monitörlerini pazara sundu. Boyutları 18.5 ile 27 inç arasında değişen bu akıllı monitörler, 1920 x 1080p Full HD çözünürlük sunuyor. Ayrıca 16:9 yükseklik – genişlik oranı ile full HD filmler ve oyunlar için de mükemmel bir seçenek.
LG’nin W53 full HD monitörü SMART teknolojiler denilen dört dörtlük akıllı özelliklerle donatıldı. ‘Oto Parlaklık’ özelliğine ayarlandığında LG’nin W53 serisi monitörleri otomatik olarak kendi parlaklıklarını ve diğer ekran ayarlarını, odadaki ortam ışığını ve ekrandaki içeriği temel alarak yapıyor. Gün boyunca aydınlatma koşulları değiştikçe ekran ayarları da değişiyor ve görüntünün her zaman mükemmel olması sağlanıyor. Parlaklığın ayarlanması aynı zamanda göz yorgunluğunun önlenmesini de sağlıyor.
LG’nin üstün LCD TV’lerinde kullanılana benzer teknolojiye dayanan monitörlerdeki Oto Parlaklık özelliği, görüntünün sadece daha iyi görünmesini sağlamıyor, aynı zamanda arka ışığın yoğunluğunu azaltarak elektrik tüketimini de önemli ölçüde azaltıyor.
Kaynak ve devamı için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.