HTC Touch 3G İnceleme

Akıllı telefon modelleriyle beğeni toplayan markalardan HTC’nin özellik ve performans açısından geliştirdiği Touch 3G modelinin detaylı incelemesi burada.

HTC, Turkcell ile sözleşmeli olarak satışa sunduğu Touch 3G modeli Shiftdelete.net test merkezine gönderilen ülkemizde satışa sunulan son dönem Windows Mobile bazlı telefonlar arasında yer alıyor. Esasen HTC Touch modeli, Apple iPhone’u açıklandıktan sonra ancak piyasaya sürmeden önce pazara giren ilk dokunmatik temelli akıllı telefon modeli olma özelliğine sahip. Amerika’da nispeten başarılı olan ancak iPhone çıktıktan sonra doğal olarak popülaritesi alt sıralara kayan telefonun tasarımı ise kullanıcıların beğenisini kazanmıştı.
Marka bu sebeple HTC Touch’ın o günden bugüne piyasaya sürülen yeni modellerinde de aynı tasarımı küçük değişikliklerle korudu. Bilindiği üzere Touch Diamond serisi ise yepyeni bir modeldi ve başarılı tasarımıyla Touch’tan çok daha fazla dikkat çekmişti. Hatta HTC bu nedenle Touch Diamond’ın tasarımını yapan stüdyoyu satın aldı. Dilerseniz TurkcellPDA sınıfı üzerinden sunulan cihazın detaylarına daha yakından bakalım.
Kaynak ve devamı için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.