HTC Touch Dual Türkiye’de

 
HTC, Touch ailesinin görüntülü konuşma yapmaya ve cep telefonundan video izlemeye olanak tanıyan üyesi Touch Dual’i Türkiye’de pazara sundu.
Touch Dual, mobil cihaz kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu çok özellikli cihaz deneyimini kullanım kolaylığı ile güçlendirmek amacıyla tasarlandı. HTC Touch’tan esinlenerek tasarlanan ve ince tasarımının yanı sıra 3N/HSDPA bağlantı olanağı ile de dikkat çeken cihaz, kayarak açılan klavyesi ile kullanıcılara çok daha kolay mesajlaşma olanağı sunuyor.
HTC Touch Dual Türkiye’de Mart ayında Brightpoint kanalıyla AVEA Shop’lar, Gold, MediaMarkt ve Dmarket’ta satışa sunuluyor. Cihaz Nisan ayında Turkcell Shop’lar, Vodafone Shop’lar, Teknosa ve Electroworld’de de tüketicilerle buluşacak. HTC Touch Dual’in tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 749USD + KDV olarak belirlendi.
HTC Orta Doğu, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu Genel Müdürü Kevin Chen, “İnce ve şık bir tasarıma sahip HTC Touch Dual, 3.5N bağlantı seçeneği ve kayarak açılan klavyesi ile kullanım kolaylığını bir üst seviyeye taşıyor. Bu kombinasyon kullanıcılara bir telefondan bekleyebilecekleri en gerçek ve en sezgisel dokunmatik deneyimi sunuyor” dedi. Chen, HTC Touch’ın sadece kullanıcıların telefonlarıyla etkileşimini değiştirmekle kalmadığını, tüketici cihazlarında dokunma kavramını da yeniden tanımladığını ifade etti.
Kaynak:

Önceki İçerikMotorola Z9
Sonraki İçerikLG LH2300
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.