İnanılmayacak fiyata bir mini-dizüstü, Fujitsu Siemens Amilo Ui 3520

Fujitsu Siemens, minik laptop’u Amilo Ui 3520’yi Türkiye’de inanılmaz bir fiyatla satışa sunuyor…

Fujitsu Siemens AMILO Mini Ui 3520 mini dizüstü bilgisayar şimdi son derece cazip fiyatı ile Vatan Bilgisayar mağazalarında satışa sundu.
Mini dizüstü bilgisayarların yüksek performanslı çalışması için özel tasarlanmış ve son derece düşük enerji tüketimine sahip Intel Atom işlemcisini kullanan AMILO Mini Ui 3520, boyutları ve hafifliğiyle öne çıkıyor. AMILO Mini Ui 3520, yaklaşık 1 kilogramlık ağırlığıyla kolayca taşınabiliyor. Ayrıca, mini dizüstü sınıfında artık bir standart haline gelen 22 cm (8.9 inç) genişliğindeki ekrana sahip.
AMILO Mini Ui 3520’nin belki de en güzel özelliklerinden biri taşınabilir bilgisayarlardaki standart siyah ve beyaz renklerin dışında başka bir renk seçebilme olanağı. Vatan Bilgisayar mağazalarında süren kampanya kapsamında AMILO müşterilerini bir başka sürpriz daha bekliyor. Fujitsu Siemens Computers, AMILO Mini Ui 3520 miniler için düzenlediği cazip fiyatlı bu kampanyaya özel olmak üzere, müşterilerine ayrıca kullanabilecekleri bordo renkli şık bir kapak daha hediye ediyor.
Yurt genelinde düzenlenen bu kampanya ile Fujitsu Siemens Computers’ın bu mini harikası Atom işlemci, 1 GB RAM, 60 GB sabit disk ve Windows XP Home işletim sistemiyle 299 dolar artı KDV fiyatı ile satışa sunuldu.
Kaynak: www.chip.com.tr

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.