İnternet Olmadan Oynanacak, En İyi Ücretsiz 17 PC Oyunu

Oyun sektörü, geçmiş dönemlerden beri hayatımızda olan ve olmaya devam eden bir eğlence kolu olarak varlığını sürdürüyor. Çoğu kişi için oyun oynamak, iyi vakit geçirmeye sebep olan bir aktivitedir. Günümüz çağında ise oyunların ve yapımların kalitesi yükseldikçe, daha da tercih edilebilir bir hale gelmektedir. Bazı oyunların yüksek maliyet de olması ise, oyuncuların canını sıkmakta. Söz konusu durumda, ücretsiz olan oyunların daha çok talep görmesine yol açmış durumdadır. İnternet olmadan oynanacak, en iyi ücretsiz 17 PC oyunu oyuncuların ilgisini çekebilecek gibi gözüküyor.

Rocket League:

Rocket League, herkes tarafından online bir oyun olarak bilinmektedir. Ama sunduğu offline mod ise oyuncuların, çevrimdışı bir deneyim sağlamasına olanak sağlıyor. Fantastik saha seçenekleri ve ultra model arabalar ile futbol maçı niteliğinde, goller atmak için oynanan eğlenceli bir oyun.

Uno:

 Masa oyunlarını sevenler için, dijitalde oynanacak alternatif bir oyun seçeneği olabilir. Bilinen kart oyununun aynısıdır. Amaç elde kalan kartları en önce bitirmektir. Online oynanan bu oyunda, offline olarak da aynı ortamda bulunan kişilerce de oynanabilmektedir.

Great Conqueror:Rome :

PC oyunlarının vazgeçilmesi strateji oyunları geçmişten günümüze oldukça fazla oynanmaktadır. Roma döneminin yükselişi için vereceğiniz, mücadele ve akıl oyunları; ücretsiz olması açısından, oynanırken yeterince tatmin edecektir.

Adeve PacMan Classic:

80yılların vazgeçilmezi ve en çok oynanan oyun olma özelliğini sürdürmüş olan Pacman, yenilenmiş grafikleri ve oynanış mekanikleri ile de yeni neslin oldukça ilgisini çekmektedir. Offline olarak oynanan oyun, keyifli bir vakit geçirilmesine olanak sağlayacaktır.

Fallout Shelter:

Fallout serisi oldukça sevilen oyunların başında gelir. Çevrimdışı olarak oynanan serinin bu oyunu, kıyamet sonrası yer altında inşa edilen yapılar ve gıda takviyeleri, eşya toplama gibi özellikleri ile hayatta kalmak için oynanan bir oyun olarak dikkat çekmektedir.

Team Fortress 2:

Aksiyon sevenlerin gözü kapalı tercihi olan oyun; bölge savunma ve saldırı gibi stratejiler içermektedir. Online oynamanın yanında, Offline olarak da oynanabilmektedir.  İnternet olmadan oynanacak, en iyi ücretsiz 17 PC oyunu arasında nerdeyse en çok tercih edilen oyunda denebilir.

 

Call Of Duty:Modern Warfare 2 Remastered :

Oyun dünyasında Call Of Duty serisini bilmeyen yoktur. PC’de offline olarak remastered oyununu oynamak isteyenler, vakit geçirmeden bu aksiyon ve heyecan dolu dünyaya giriş yapabilirler

 SCP: Containment Breach:

 Korku oyunu sevenlerin ilgisini çekecek bir tarz olan bu oyunda, ilgilenilmediği zaman zarar veren, bir nesnenin konusunu içermektedir. Dikkatli olmanızda fayda var, her an başınız derde girebilir.

Weed Farmer Simulator:

Toprak işleri, bağ, bahçe ve çeşitli tarım araçları ile kendi çiftliğinizi kurup, geliştirebileceğiniz bu oyunda; her şey sizin elinizde, çevrimdışı olması da büyük avantaj.

Clicker Heroes:

 Moba oyun tarzını anımsatan bu oyunda, fare ile yönettiğiniz karakterinizi, düşmanlara tıklayarak öldürebiliyorsunuz. Bu tarz oyunları sevenler için tercih edilebilir.

Virtual Cottage:

 Doğru tabir etmek gerekirse, bir konsantrasyon ve odaklanma oyunu denebilir. Karakterinizle birlikte günlük işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

Macera Severlere Özel Oyunlar

  • Warplaness: WW2 Dogfight
  • Evolve Stage2
  • Ironsight
  • Redhout Hot Vengeance
  • Bear Party: Adventrure
  • Gravitas

Macera tarzında en çok tercih edilen bu oyunlar, oynayanlara soluksuz zamanlar geçirtmektedir. Özellikle Warplaness: WW2 Dogfight oynayanları adeta oyunun içine çekecek, Gravitas oynarken de yer çekimine meydan okuyarak bir macera içine gireceksiniz. İnternet olmadan oynanacak, en İyi ücretsiz 17 PC oyunu içinde tercih tamamen zevkinize kalmış, kaliteli, ücretsiz ve özellikle internetsiz bir oyun deneyimi için listeye göz atabilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.