İşletmeler için AVG çözümleri

AVG Technologies, küçük işletmeler için geliştirdiği son güvenlik ürünlerini kullanıcılarına duyurdu.
AVG Internet Security Business Edition 9.0 ve AVG Anti-Virus Business Edition 9.0 yeni nesil tüketici ürünleri, artırılmış koruma ve hız düzeyleri ile daha güvenli ve daha kolay bir yönetim sunuyor.
AVG Technologies CEO’su J.R. Smith “AVG 9.0’ın küçük işletmeler için sağladığı çözümler, şirketler için daha güçlü ve akışkan koruma sağlıyor ve kolaylaştırılmış yönetim,  daha sağlam koruma ve hızlı performans ile işletmelere kolaylık sunuyor” şeklinde konuştu. Bu yeni nesil ürünler ile AVG’nin ana gücüne geri döndüğünü belirten J.R. Smith, siber tehditlere karşı küçük işletmelere ve çalışanlarına yüksek performanslı güvenlik sunduklarını söyledi.
AVG’nin küçük işletmelere sunduğu güvenlik çözümleri, verimlilikteki koruma etkisini en aza indirerek sistem yapısına bağlı olarak önceki sürümlerine göre taramada %50 daha hızlı. Kombine antivirus ile anti-spyware taraması sunan yeni akıllı teknoloji, sistem dosyalarını ilk taramada güvenli / güvensiz (riskli) olarak işaretliyor. Güvenli dosyalarda herhangi bir yapısal değişiklik olmaması durumunda bu dosyaları bir sonraki taramaların dışında tutuyor. Bugünün online dünyasında artan tehditlere karşı AVG’nin işletmeler için sunduğu güvenlik çözümleri reaktif ve proaktif teknolojileri birleştirerek gerçek zamanlı optimize koruma sağlıyor. Bilenen tehditler için imzaya dayanan korumanın temeline ileri teknoloji davranış analizi, in-the-cloud (şüpheli) ve white listing (temiz liste) teknolojisini ekleyerek günde yaklaşık on binlerce tehdidi yönetiyor.
AVG Internet Security Business Edition 9.0 ve AVG Anti-Virus Business Edition 9.0 ürünlerini 5 kullanıcı için bir yıllık 170.95 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.
Ürünlerle ilgili detaylı bilgi için;
www.avg.com.tr
Kaynak: www.potkal.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.