ISS İstanbul Gençler Kayak Ligi’nin üçüncü etabı 18 Şubat’ta

İlk kez çocuklar için yapılan bir kayak ligi olma özelliğini taşıyan ISS İstanbul Gençler Kayak Ligi’nin üçüncü yarışı 18 Şubat’ta Uludağ’da yapılıyor.
Dünyanın en büyük tesis yönetim şirketi olan ISS’in kayak sporuna ilgi duyan gençlere destek olmak amacıyla düzenlediği ISS İstanbul Gençler Kayak Ligi’nin üçüncü etabı 18 Şubat’ta Uludağ’da yapılacak.
İlk yarışın 10 Ocak’ta, ikinci yarışın 23 Ocak’ta yapıldığı ligin son etabı ise 20 Mart’ta düzenlenecek. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden onaylı olan, beş kategoride düzenlenecek olan yarışlara 1990 yılında ve daha sonra doğmuş olan tüm çocuklar katılabiliyor.
Uludağ’da düzenlenen ISS İstanbul Gençler Kayak Ligi’nin her kategorisindeki yarışmalarda alınan puanların toplamına göre dereceye giren ilk üç ilköğretim okuluna ve liseye kupa, kazanan sporculara da madalya ve sürpriz hediyeler veriliyor.
ISS’in kayak sporuna ilgi duyan gençlere destek olmak amacıyla düzenlediği ISS İstanbul Gençler Kayak Ligi’nin üçüncü etabı 18 Şubat’ta Uludağ’da yapılıyor. İlk yarışın 10 Ocak’ta, ikinci yarışın 23 Ocak’ta yapıldığı ligin son etabı ise 20 Mart’ta düzenleniyor. Yarışlara 1990 yılı ve üstü doğumlu olan tüm çocuklar katılabiliyorlar. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden onaylı olan yarışma beş kategoride düzenleniyor. Her kategoride yapılacak olan yarışmalarda alınan puanların toplamına göre dereceye giren ilk üç ilköğretim okuluna ve liseye kupa, kazanan sporculara ise madalya ve çeşitli hediyeler veriliyor.
Ana sponsorun ISS olduğu şampiyonada Alkoçlar Otelleri, Volvo, Johnson Diversey, Power FM, NTV Spor ve Sport Point Extreme de co-sponsor olarak yer alıyor.
20 Mart’ta son etabı düzenlenecek olan her bir yarıştan sonra ödül töreni yapılıyor. Kayak sporu ile ilgilenen gençleri teşvik etmek ve bu sporun ülkemizde gelişimini sağlamak amacıyla düzenlenen ISS İstanbul Gençler Kayak Ligi’nin üçüncü etabı 18 Şubat’ta Uludağ’da yapılacak.
Kaynak: www.kurumsalhaberler.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.