İşte Canon’dan yeni tarayıcı serisi

Canon, daha yüksek hız, geliştirilmiş ergonomik tasarım sunan ve ofislerde üretkenliği artıracak enerji verimliliğine sahip yeni A3 yüksek hacimli tarayıcılarını pazara sundu.

Canon imageFORMULA DR-6050C, Canon imageFORMULA DR-7550C ve Canon imageFORMULA DR-9050C’den oluşan yeni seri, Canon’un üretim tarayıcısı pazarındaki bir numaralı pozisyonunu daha da güçlendirecek.
Canon imageFORMULA DR-9050C ve Canon imageFORMULA DR-7550C, Canon’un büyük beğeni toplayan Canon imageFORMULA DR-9080C ve Canon imageFORMULA DR–7580 tarayıcılarının yerine geçerken, Canon imageFORMULA DR-6050C ise Düşük Hacimli Üretim Tarayıcısı sektörüne ilk kez sunulan bir model.
Kullanıcı dostu yeni üretim tarayıcıları, önceki modellerden gelen kullanıcı taleplerine göre yapılandırılmış birçok önemli teknolojik gelişme sunuyor.
Kullanıcı odaklı tasarım
Diğer modellerde kullanıcıların olumlu buldukları benzersiz önden besleme ve tarayıcı çıkışı özelliğini koruyor. Operatör kontrol panelinin daha aşağıda konumlandırılmasıyla ergonomik tasarımın birleşimi, işletmenlere oturdukları yerde pozisyon değiştirmeden dokümanları yükleme, besleme ve yerlerinden alma imkanı vererek iş verimliliğini en yüksek düzeye çıkartırken çalışanın yorgunluğunu en alt düzeye indiriyor. 
Cihazlar, yeni Energy Star Standartları’na tamamen uygun ve önceki modellere göre %20, başlıca rakip cihazlara göre %60 daha az enerji harcıyorlar.
Canon Avrupa Doküman Tarama Çözümleri Müdürü Sean Suematsu, “Kuruluşlar sonuç olarak masraflarını azaltacak iş akışlarını sağlayacak yolları araştırmalıdırlar. Doküman yönetim sistemlerini ve iş süreçlerini iyileştirerek, gelişmiş üretkenliğin faydalarını fark edecekler ve en önemlisi maliyetten önemli ölçüde tasarruf edeceklerdir” diye konuştu.
Yeni cihazlar, 300 dpi çözünürlükte dakikada 112 sayfaya çıkan hızlarıyla Hacimli Üretim Tarayıcısı segmentinde en verimli tarayıcılar arasında yer alıyorlar. 
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.