İşte Dokunmatik Bir Dizüstü Sistemi

Acer Aspire 5738PG, Windows 7 işletim sisteminin sunduğu dokunmatik ekran özelliklerini kullanan ilk dizüstü bilgisayar.
Acer’ın Gemstone tasarımının göz kamaştıran cazibesi ile büyüleyen Aspire 5738PG, parlak safir mavisi kapağı NeoWeave avuç yaslama alanının karmaşık mat dokusuyla birleştirerek stil ve fonksiyonelliği ön plana çıkarıyor. Dairesel kaydırma hareketi ve parmakları birleştirip ayırarak zumlama gibi çoklu komut özelliklerine sahip Touchpad, birçok fonksiyonu parmak ucunuza getiriyor.
Son teknoloji işlemci özelliklerine sahip Intel Centrino 2 işlemci teknolojisiyle desteklenen Aspire 5738PG, en zorlu uygulamalarda bile yüksek hızlı işlem yapmanızı sağlıyor. Yüksek kapasiteli sabit disk sürücüleri kullanıcılara geniş bir depolama alanı sunarak, sistemin daha hızlı açılmasını ve uygulamaların hızlı bir şekilde yüklenmesini sağlıyor. Ön panelden erişilebilen hepsi 1 arada kart okuyucu, kolay veri transferi ve dosya paylaşımı için en çok kullanılan kart formatlarını destekliyor.
Maksimum 8 GB çift kanal DDR3 bellek, çoklu görev uygulamalarının daha hızlı ve daha verimli olmasını sağlayarak sorunsuz işlem garantisi veriyor.
Kaynak ve devamı için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.